ساخت مانگایی اسپین آف از مانگا "!Bocchi the Rock" تایید شد

ساخت مانگایی اسپین آف از مانگا "!Bocchi the Rock" تایید شد

اکانت رسمی توییتر اپلیکیشن و وبسایت مانگای Comic Fuz روز یکشنبه اعلام کرد که، مانگا "!Bocchi the Rock" اثر Hamaji, Aki یک مانگا اسپین آف دریافت خواهد کرد. این اعلامیه جزئیات بیشتری را فاش نکرد، اما تصویری شبیه شخصیت اصلی مانگای اسپین آف را به نمایش گذاشت (تصویری که میتوانید آن را در پایین مشاهده کنید).


مانگا !Bocchi the Rock برای اولین بار در تاریخ 19 دسامبر 2017 (28 آذر 1396) در مجله Manga Time Kirara MAX، توسط Hamaji, Aki مانگاکا این اثر منتشر شد. Houbunsha پنجمین جلد گردآوری شده مانگا را در 26 نوامبر منتشر کرد. این مانگا در رتبه هشتم در رده بهترین مانگا چاپی در پنجمین جوایز Tsugi ni Kuru Manga در سال 2019 قرار گرفت.

همچنین چندی قبل اعلام شده بود که این مانگا پس از تجدید چاپ های اخیر از هر پنج جلد گردآوری شده و جلد طنز گلچین، به بیش از 2 میلیون نسخه تیراژ رسیده است (صرفا این عدد یک آمار فروش نیست و همه 2 میلیون نسخه چاپ شده فروخته نشده است).


این مانگا همچنین الهام بخش یک انیمه تلوزیونی با عنوان "!Bocchi the Rock" بود، که از 9 اکتبر 2022 تا 25 دسامبر 2022 (17 مهر 1401 تا 04 دی 1401) در 12 قسمت پخش شد. Crunchyroll  انیمه را درحین پخش در ژاپن استریم میکرد. این انیمه توسط استودیو CloverWorks به کارگردانی Saitou, Keiichirou و تهیه کنندگی Umehara, Shouta ساخته شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزونی:

هیتوری گوتو دختری دبیرستانی هست که شروع کرده به یادگیری گیتار چون آرزوی بودن در یک بند رو داره، اما اینقدر خجالتی هست که یک دوست هم پیدا نکرده. اما آرزوش شاید بعد از آشنایی با نیجیکا ایجیچی برآورده بشه، دختری که درام می زنه و دنبال یک گیتاریست جدید برای بندش هست.

!Bocchi the Rock

اخبار
194
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.