دو تریلر از فصل دوم انیمه تلوزیونی "Vinland Saga" منتشر شد

دو تریلر از فصل دوم انیمه تلوزیونی "Vinland Saga" منتشر شد

کارکنان انیمه تلویزیونی "Vinland Saga Season 2" روز جکعه دو تریلر جدید و رسمی برای این انیمه تلوزیونی منتشر کردند.

اولین ویدیو، پیش نمایش آهنگ اوپنینگ جدید این انیمه تلوزیونی بنام ".Paradox" میباشد که توسط گروه Survive Said the Prophet اجرا میشود نمایش داده شده. و دومین ویدیو پیش نمایش آهنگ اندینگ جدید این انیمه بنام ".Ember" را که توسط گروه harmonics اجرا شده است نشان میدهد.

همچنین کارکنان انیمه در ادامه یک ویدیو پیش نمایش از قسمت سیزدهم برای فصل دوم این انیمه منتشر کردند. 


انیمه تلوزیونی Vinland Saga Season 2 در 9 ژانویه (19 دی 1401) در Tokyo MX، BS11 و Gifu Broadcasting پخش شد. این انیمه در ژاپن در Netflix و سرویس های دیگر پخش میشود. Netflix همچنین انیمه را در سراسر جهان به جز چین پخش میکند و  Crunchyroll این فصل را در سراسر جهان به جز آسیا پخش میکند. Crunchyroll همچنین این فصل را با دوبله های انگلیسی، اسپانیایی آمریکای لاتین، پرتغالی برزیل، آلمانی و فرانسوی پخش میکند.
این فصل انیمه برخلاف فصل اول توسط استودیو MAPPA ساخته شده و تا به امروز 12 قسمت از فصل جدید منتشر شده است. همچنین این انیمه با 24 قسمت تایید شده و با 12 قسمت دیگر به اتمام میرسد.


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Vinland Saga" توسط استودیو Wit Studio در تاریخ در 8 جولای 2019 (17 تیر 1398) در 24 قسمت پخش شد. کارکنان فصل اول به جای استودیو Wit Studio برای فصل دوم در استودیوی MAPPA بازگشته اند.

همچنین برخی از بازیگرانی که برای فصل دوم این انیمه بازگشته اند، شامل:

Uemura, Yuuto در نقش Thorfinn

Uchida, Naoya در نقش Askeladd

Ootsuka, Akio در نقش Thorkell

Ono, Kensho در نقش Canute

Matsuda, Kenichirou در نقش Thors

Ueda, Youji در نقش Erikson, Leif

و...این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Yukimura, Makoto، مانگاکا این اثر، در مجله Afternoon در 13 آپریل 2005 (24 فروردین 1384) منتشر شد. این مانگا برنده جایزه بزرگ سیزدهمین جایزه هنر رسانه ژاپن در بخش مانگا و سی و ششمین جایزه کودانشا مانگا برای بهترین مانگا عمومی (که مانگاکای ماکوتو یوکیمورا با تجهیزات وایکینگ کامل پذیرفته است) به دست آورد. همچنین کراس اوور متحرک بین Vinland Saga و Ponkotsu Quest با عنوان Ponkotsuland Saga در 24 اکتبر 2015 منتشر شد.

مانگا Vinland Saga از 14 اکتبر 2013 به زبان انگلیسی توسط Kodansha Comics USA در قالب 2 در 1 با جلد گالینگور منتشر شده است. انتشار شامل Sayonara ga Chikai no de اثر Makoto Yukimura است که در پنج جلد اول پخش شده است. همچنین از فوریه 2014 توسط Panini Comics به زبان پرتغالی برزیل منتشر به زبان اسپانیایی توسط Planeta Comic از 21 اکتبر 2014؛ و به زبان لهستانی توسط Hanami از ژانویه 2017 منتشر شده است.

اخبار
270
1
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.