صداپیشگان انیمه Spy x Family سعی در پیش بینی تصاویری جدید از این انیمه دارند

صداپیشگان  انیمه Spy x Family سعی در پیش بینی تصاویری جدید از این انیمه دارند


با پایان یافتن فصل اول انیمه محبوب Spy x Family ( جاسوس×خانواده ) صداپیشه‌های این انیمه در  AnimeJapan 2023 حضور پیدا کردند. تا در مورد آینده این سری صحبت کنند. اما این اطلاع رسانی از طریق اصلی خود خارج شد و بازیگران بازی جدیدی را اجرا کردند. بازی ای که باید تصویری دور از ذهن مرتبط با انیمه Spy x Family که توسط خودشان تهیه شده را حدس بزنند.


این مراسم با صحبت های کوتاهی من باب فصل اول این انیمه و برخی از خاطرات پشت صحنه در میان صداپیشگان سریال آغاز شد : تاکویا اگوچی (لوید فورگر)، آتسومی تانزاکی (آنیا فورگر)، سائوری هایامی (یور فورگر)، و کنیچیرو ماتسودا . (باند جاعل). بیشتر به این نکته اشاره کردند که چگونه مدتی از حضور هر چهار نفر در یک رویداد صحنه ای گذشته است. در واقع، آنقدر طولانی بود که تانزاکی اظهار داشت که اگوچی باید قدش بلندتر شده باشد، علیرغم اینکه یک بزرگسال کامل بود. 

اگوچی علیرغم اعتراض‌هایش اعتراف کرد که چون بیشتر وقت خود را با کمر قوس‌دار می‌گذراند، سعی می‌کند وضعیت خود را برای رویدادهایی مانند AnimeJapan صاف کند - اگرچه مدتی است که قد خود را بررسی نکرده است. تانزاکی به سرعت پاسخ داد که اگر اگوچی قد بلندتر شده بود، قد رسمی لوید نیز باید تغییر کند تا مطابقت داشته باشد زیرا هر دو قد یکسان دارند.

با شوخی پشت سر آنها، بازیگران به سراغ اعلامیه های فصل آینده در ماه اکتبر و فیلم جدید رفتند. با این حال، اگوچی خاطرنشان کرد که چگونه این یک نمایش صحنه ای SPY x FAMILY نخواهد بود مگر اینکه بازیگران کارهای هنری انجام دهند. این بار، این همان چیزی بود که آنها فکر می کردند پیش نمایش تصویری فیلم خواهد بود. بازیگران توضیح دادند که چگونه اطلاعات کمی به آنها داده شد، چه برسد به زمان. افشاگری ها دست کم جالب بود.

با شروع ماتسودا، پیش‌بینی او یک آنیا به ظاهر شیطانی، یک لوید خونین، یک یور گریان و باند در جلو و مرکز بود. بازیگران از کیفیت این هنر شگفت زده شدند زیرا او چند بار آن را دوباره ترسیم کرده بود، تنها چند دقیقه قبل از شروع نمایش صحنه. با چیدمان صندلی، نفر بعدی در صف هیامی بود، اما اگوچی با تمسخر گفت که چگونه تصاویر او مانند یک سلاح خطرناک است و بنابراین او ابتدا به سمت تانزاکی رفت.پیش‌بینی او برای این تصویر این بود که خانواده در حالی که در پانچو پوشیده شده بودند و عینک آفتابی تیره داشتند، برف میبارید. موضوع پنهان نگه داشتن چیزها قبل از افشای واقعی بود.

سپس به هیامی و اگوچی رسید. پس از کمی تامل، تصمیم بر این شد که ابتدا چشم های هیامی آزاد شود و مطمئناً منظره ای به یاد ماندنی بود. بازیگران برای تجزیه و تحلیل آنچه در حال رخ دادن بود به زمان نیاز داشتند. چیزی که آنها جمع کردند این بود که خانواده سوار باند در فضا بودند - یک شاهکار واقعی. یا تا زمانی که پیش‌بینی اگوچی فاش نشود، می‌توان چنین فکر کرد.شاهکار واقعی همه پیش‌بینی‌ها، یور در حال پرواز، باند در ژست کشتی سومو، لوید که یک "L" در دست داشت (که اگوچی ادعا می‌کرد یک اسلحه بود) و یک آنیا بد شکل در حال ساخت یک آدم برفی بود. اگرچه طراحی اگوچی به نظر می‌رسید که مجموعه‌ای از ایده‌های متفاوت باشد، بازیگران با اکراه اعتراف کردند که پیش‌بینی اگوچی از نظر موضوعی نزدیک‌ترین پیش‌بینی به تیزر رسمی تصویری بود. اگرچه در تیزر رسمی خبری از یور نبود، اما لوید یک تفنگ L شکل را در دست دارد.

اما، همانطور که می گویند، زمانی که شما سرگرم هستید، زمان زودتر می گذرد. نگاه کردن به نقاشی های استادانه بازیگران باعث شد زمان در یک لحظه به سرعت بگذرد. در اینجا امیدواریم که کادر تولید بعداً نقاشی های اگوچی یا تانزاکی را به یک پوستر رسمی تبدیل کنند.

دانلود انیمه Spy x Family

اخبار
305
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.