مانگا Shuumatsu no Harem با سه چپتر دیگر به اتمام میرسد

مانگا Shuumatsu no Harem با سه چپتر دیگر به اتمام میرسد

مانگای World End Harem: After World به پایان خود می‌رسد. این مانگا در سال ۲۰۱۶ شروع به انتشار کرده و تاکنون ۱۳ جلد منتشر شده است. اما با انتشار چپتر ۱۰۸، نویسنده و طراح این مانگا، Link و Kotaro Shono، اعلام کردند که داستان در سه چپتر آینده به پایان خواهد رسید.

World End Harem: After World داستان جهانی را روایت می‌کند که بعد از شیوع بیماری‌های جدید، تقریباً همه جمعیت زمین نابود شده است و تنها چند صد نفر باقی مانده‌اند. در این جهان، شخصی به نام Reito Mizuhara با همکاری دکتر عجیب و غریبش، Elisa, به دنبال راه حل برای نجات بشریت است.

چپتر های آخر World End Harem: After World در ماه‌های آینده منتشر خواهند شد.


خلاصه داستان


ویروس مَردکُش: یک ویروس مرگبار که 99.9% مردهای زمین رو از بین برده. میزوهارا ریتو در طول 5 سال گذشته در خواب کرایوژنیکی بوده و تاچیبانا اریسا، دختر رویاهاش، رو تنها گذاشته. وقتی ریتو از خواب سرماییش بیدار میشه وارد یک دنیای عجیب از لحاظ جنسی میشه که توش خودش به عنوان باارزش‌ترین منبع سیاره به حساب میاد. ریتو و چهار مرد باقی‌مونده دیگه صاحب ثروت زیادی میشن در ازای یک ماموریت: تا جایی که می‌تونن برای افزایش جمعیت زمین، زن‌ها رو باردار کنن. در حالی که ریتو فقط میخواد اریسا رو پیدا کنه که 3 ساله گم شده. آیا ریتو میتونه نگاهش رو به هوس‌ها ببنده و عشق واقعیش رو پیدا کنه؟

دانلود انیمه Shuumatsu no Harem

اخبار
2K
3
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.