انیمه "Suzume" در هفته اول پخش خود در باکس آفیس چین، به عنوان پرفروش ترین انیمه شناخته شد.

انیمه "Suzume" در هفته اول پخش خود در باکس آفیس چین، به عنوان پرفروش ترین انیمه شناخته شد.

انیمه "سوزومه" در طول هفته اول پخش خود در باکس آفیس چین، به عنوان پرفروش ترین انیمه شناخته شد. این فیلم که در ۱۹ مارس منتشر شده بود، با درآمد ۱۲.۸ میلیون دلار، به رتبه اول باکس آفیس چین رسید. وب سایت خبری سرگرمی Variety روز دوشنبه گزارش داد که بر اساس اطلاعیه Artisan Gateway فیلم Suzume ( Suzume no Tojimari ) ساخته Makoto Shinkai در آخر هفته افتتاحیه خود در رتبه اول باکس آفیس چین قرار گرفت. این فیلم از جمعه تا یکشنبه 342 میلیون یوان (49.6 میلیون دلار آمریکا) به دست آورد.

این فیلم در سومین آخر هفته اکران خود در کره جنوبی از جمعه تا یکشنبه 6.06 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این فیلم به سومین فیلم پرفروش سال تا به امروز در کره و دومین فیلم پرفروش سال 2023 تبدیل شده است. این فیلم در گیشه کره جنوبی در رتبه اول اکران است.

این فیلم بیش از 2 میلیون بلیت در خارج از ژاپن فروخته است. تا کنون، این فیلم در اولین روز نمایش خود در هر کشوری خارج از ژاپن رتبه اول را کسب کرده است. این فیلم برای نمایش در 199 کشور و منطقه برنامه ریزی شده است.

این فیلم در 11 نوامبر در رتبه اول اکران شد و 1.33 میلیون بلیت فروخت و در سه روز اول اکران 1.88 میلیارد ین (حدود 13.49 میلیون دلار آمریکا) به دست آورد. Suzume تا 19 مارس مجموعاً حدود 14,135,342,670 ین (حدود 106 میلیون دلار) در ژاپن به دست آورده است. این فیلم اکنون پانزدهمین فیلم پرفروش تمام دوران در ژاپن و نهمین فیلم پرفروش انیمه تمام دوران است. در ژاپن با پیشی گرفتن از Jujutsu Kaisen 0 Movie به این مقام دست پیدا کرده است. 

این فیلم 38.7 درصد بیشتر بلیت فروخت و 47.4 درصد بیشتر از شینکای که نام تو را تحسین کرده بود به دست آورد. فیلمی که در سه روز اول اکرانش 1,277,960,000 ین (حدود 12.51 میلیون دلار در آن زمان) به دست آورد . همچنین 14.8 درصد بیشتر بلیت فروخت و 14.4 درصد بیشتر از فیلم قبلی شینکای Weathering With You به دست آورد که قوی ترین افتتاحیه سه روز از فیلم های شینکای را رقم زد.

Crunchyroll ، Sony Pictures Entertainment ، Wild Bunch International، و Eurozoom فیلم را در سرتاسر جهان به جز آسیا نمایش خواهند داد که از 12 آوریل شروع می شود . نیوزلند، خاورمیانه، آفریقا و بخش هایی از اروپا. Crunchyroll ، Sony Pictures Entertainment ، Wild Bunch International، و Eurozoomاین فیلم را در اروپای فرانسوی و آلمانی زبان اکران خواهد کرد. این فیلم برای نمایش در 199 کشور و منطقه برنامه ریزی شده است.

بازیگر نقش Nanoka Hara صداپیشگی سوزومه ایواتو قهرمان در این فیلم است. هوکوتو ماتسومورا ( Hokuto Matsumura) ، عضو گروه SixTONES Idol (Liar Liar × Liar Tōru فیلم لایو اکشن xxxHOLiC Shizuka Doumeki) اولین صداپیشگی خود را در این فیلم در نقش سوتا موناکاتا، مرد جوانی که با سوزومه در نقش «در» به سفر می‌رود، انجام داد.


خلاصه داستان انیمه 


سوزومه، دختر 17 ساله‌ای است که درون شهری آرام در کیوشو زندگی می‌کند، در حین سفر با مردی جوان مواجه می‌شود که به او می‌گوید: «من دنبال یه در می‌گردم». او را تعقیب می‌کند و در میان ویرانه‌های کوهستانی دری فرسوده پیدا می‌کند، انگار آن در تنها چیزی است که از تمام ویرانی ها به سلامت بیرون آمده است. انگار چیزی سوزومه را به سمت در میکشاند، در همین حین سوزومه خود را در حالی که به در رسیده است میبیند... خیلی زود درها یکی پس از دیگری در نقاط مختلف ژاپن شروع به باز شدن می کنند. بخاطر بلایایی که از آن سوی درها بر سر مردم روانه میشود، بایستی درها بسته می‌شدند. به نظر میرسید در آسمان مکانی که سوزومه واردش شده بود ستارگان، غروب خورشید و آسمان صبح‌گاهی تمام وقت با یکدیگر ترکیب شده بودند. به سبب این درهای مرموز، "سفر قفل کردن درها"ی سوزومه، آغاز میشود.

دانلود انیمه Suzume no Tojimari ( به محض انتشار )

اخبار
1K
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.