تاریخ جدید پخش ادامه انیمه تلوزیونی "Ayakashi Triangle" اعلام شد

تاریخ جدید پخش ادامه انیمه تلوزیونی "Ayakashi Triangle" اعلام شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی "Ayakashi Triangle"، روز سه شنبه تاریخ جدید پخش ادامه این انیمه تلوزیونی را اعلام کرد. 
این انیمه تلوزیونی قرار است در ماه جولای 2023 (تیر 1402) دوباره از قسمت اول پخش شود. تاریخ و زمان پخش دقیق این انیمه در آینده اعلام خواهد شد.

چندی پیش بود که کارکنان انیمه ابتدا قسمت پنجم و بعد از آن را در ژانویه 2023 به دلیل تأثیرات COVID-19 بر برنامه تولید به تعویق انداختند. سپس قسمت چهارم طبق برنامه در 30 ژانویه پخش شد، اما تکرار این انیمه در 6 فوریه بجای تاریخ پخش اولیه قسمت پنجم، دوباره پخش شد. قسمت پنجم بعداً در 6 مارس پس از تاخیر پخش و قسمت ششم هم در 13 مارس پخش شد. با این حال، به جای قسمت هفتم در 20 مارس، یک خلاصه ویژه برای شش قسمت اول در آن روز پخش شد. همچنین هفته بعد از انتشار خلاصه قسمت ویژه، یک برنامه ویژه پخش شد.

همچنین اولین جلد Blu-ray و DVD انیمه نیز از 29 مارس تا 27 سپتامبر به تعویق افتاده است. جلد دوم از اکتبر 2023 تا فوریه 2024 به تعویق افتاده است.

این انیمه تلوزیونی سومین انیمه ای از شرکت Aniplex  به تعویق افتاده بود. دو انیمه قبلی که به تعویق افتاده بودند، انیمه های NieR:Automata Ver 1.1a و !UniteUp بودند.

Ayakashi Triangle


انیمه تلویزیونی Ayakashi Triangle برای اولین بار در تاریخ 10 ژانویه 2023 (20 دی 1401) ابتدا در Tochigi TV، Gunma TV و BS11 و سپس در Tokyo MX، TV Aichi و YTV در ژاپن به نمایش درآمد. همچنین Crunchyroll در حال پخش این انیمه تلوزیونی میباشد.

برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش کردند، عبارتند از:

Ichinose, Kana در نقش Kanade, Suzu

Chiba, Shouya در نقش Kazamaki, Matsuri

Genda, Tesshou در نقش Shirogane

Ishige, Shouya در نقش Ninokuru, Souga

Kino, Hina در نقش Tsukioka, Lucy

Tomatsu, Haruka در نقش Toba, Yayoi

Sakurai, Harumi در نقش Suzu's Mother

Fujita, Nao در نقش Yasaka-sama

و...

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن - اکشن - ماوراء طبیعی - عاشقانه - افسانه‌ ای و تغییر جنسیت جادویی، توسط استودیو Connect به کارگردانی Akitaya, Noriaki ساخته شده است.

دیگر عواملی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

دستیار کارگردان: Umabiki, Kei

تهیه کننده: Higashi, Mao

تهیه کننده اجرایی: Oowada, Tomoyuki

کارگردانی صدا: Aketagawa, Jin

موسیقی: Ishizuka, Rie

خالق اصلی: Yabuki, Kentarou

و...

Ayakashi Triangle


انیمه تلوزیونی Ayakashi Triangle اقتباسی از مانگایی به همین نام میباشد که در مجله +Shounen Jump توسط Yabuki, Kentarou مانگاکا این اثر، در تاریخ 15 ژوئن 2020 (26 خرداد 1399) منتشر شد. 2 جلد اول این مجموعه به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی توسط VIZ Media از 27 ژوئن 2021 تا 26 اکتبر 2021 و در چاپ توسط Seven Seas Entertainment تحت عنوان Ghost Ship از 1 نوامبر 2022 منتشر شد.

Ayakashi Triangle


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

ماتسوری کازاماکی و سوزو کاناده دوستان دوران بچگی هم هستند، بوسیله ی توانایی مشترکشان در دیدن آیاکاشی -یوکای که به دنبال نیروی زندگی ای برای بلعیدن است، بهم پیوند خورده اند. منتها، در دبیرستان رابطه شان رو به زوال میرود .درحالی که احساسات یکطرفه ی سوزو درحال رشد هستند ، تفاوت دیدگاه آنها نسبت به آیاکاشی ها هم رشد میکند : ماتسوری تمام آیاکاشی هارا تهدیدی برای دوستش میداند، درحالی که سوزو یک میانه آیاکاشی ست، کسی که نسبت به میانگین انسان ها، نیروی زندگی بیشتری تراوش میکند و علارغم خطرات،او آنها را دوست دارد. وقتی این دو به گربه ی سفید سخنگو بنام شیروگانه برمیخورند، نمیدانند که او یک آیاکاشیِ چهارصد ساله مشهور به "پادشاه آیاکاشی" ست . او بسیار مشتاق دستیابی به قدرت بیشتر با بلعیدن سوزو ست، ولی درحالی که ماتسوری به سرعت مداخله میکند تا با حبس کردن قدرت های شیروگانه، سوزو را نجات دهد، آیاکاشی از جوتسویی استفاده میکند تا او را به یک دختر تبدیل کند! ماتسوری سوگند میخورد تا بعنوان صمیمی ترین دوستش از سوزو مقابل آسیب های بیشتر محافظت کند، ولی او باید یاد بگیرد تا زمانی که پدربزرگش- یک نینجای جنگیر جوتسوی باد مشهور- بتواند جوتسو را باطل کند، شبیه یک دختر رفتار کند. حالا که او دیگر یک پسر نیست، سوزو باید احساساتش نسب به او را سرو سامان دهد، ولی زمانی که ماتسوری، پادشاه را بعنوان حیوان خانگی خود برمیدارد، آینده ی دو دوست بنظر نامعلوم میرسد.


دانلود انیمه Ayakashi Triangle (به محض انتشار)

اخبار
491
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.