اوپنینگ انیمه Rokudou no Onna-tachi به عهده گروه EverDream خواهد بود

اوپنینگ انیمه Rokudou no Onna-tachi به عهده گروه EverDream خواهد بود

گروه راک وکال دو نفره جدید "EverDream" برای اجرای تم ابتدایی انیمه "Rokudou no Onna-tachi" (دختران بد روکودو) انتخاب شده است. این گروه تشکیل شده از آیومی (Ayumi) به عنوان خواننده و ماکس (Max) به عنوان گیتاریست است. تم ابتدایی با نام "KISS ME BABY" در ۱۷ آوریل منتشر خواهد شد.این انیمه در تاریخ 7 آوریل در ساعت 25:35 JST (در واقع در 8 آوریل ساعت 1:35 بامداد یا 7 آوریل در ساعت 12:35 بعد از ظهر EDT) در کانال TOKYO MX پخش خواهد شد ، سپس در MBS ، BS Asahi ، AT-X و Kumamoto پخش خواهد شد.


تعدادی از شخصیت های معرفی شده این انیمه


ژنرال ساتو در نقش Tо̄suke Rokudо̄

سومیره اوساکا در نقش رانا هیماواری

نائومی اوزورا در نقش سایوری اوسانادا

یوکی یومیچی در نقش آزامی هیمنو

میساتو ماتسوکا در نقش تسوباکی

هیتومی سکینه در نقش میزو تسویوکوسا

هاروکی ایشیا در نقش هارویا اینوما

دایسوکه نامیکاوا در نقش ماسارو هینوموتو

آکیرا ایشیدا در نقش کوتا کیجیما

مایوکو کازاما در نقش یوی یاشیا

یوری کوماگاتا در نقش اریکا اوتوهیم

هیروکی نانامی در نقش آئوی فوروکاوا

دایکی یاماشیتا در نقش دوجی ماتسوگامیا


رینا اوئدا در سه نقش راینو، کازنو و آمانو که سه قلوهای سومیر هستند بازی خواهد

Keiya Saitō ( باکی ) کارگردانی انیمه را در Satelight بر عهده دارد و Yūichirō Momose ( پس من یک عنکبوت هستم، پس چی؟، Lucifer and the Biscuit Hammer ) فیلمنامه سریال را بر عهده دارد. Shin'ya Segawa ( خاطرات پاستلی ) در حال طراحی شخصیت ها است. Hideaki Onishi طراحی شخصیت‌های فرعی را انجام می‌دهد و Hiroyuki Taiga ( Transformers: Robots in Disguise , FUUTO PI ) مسئول طراحی‌های مکانیکی است. Yasuyoshi Uetsu ( Triage X ) و Tomoaki Chishima برای طراحی پایه اعتبار دارند.

کنیچی تاجیری ( داستان طردشدگان ) کارگردان هنری و یوشیمی کاواکامی ( دم پری ) هنرمند کلید رنگ هستند. Yūjirō Yamane ( دزدان دریایی فضایی جسورانه ) مدیر ترکیب فیلمبرداری است و شوجی ماتسوموتو ( نیروی هوایی دخترانه ) تدوین را بر عهده دارد. هیروشی یاماموتو ( Yu-Gi-Oh! Go Rush!! ) کارگردان صدا است.

ناکامورا مانگا را در مجله هفتگی شونن قهرمان آکیتا شوتن در ژوئن 2016 راه اندازی کرد و در آوریل 2021 به پایان رساند. آکیتا شوتن بیست و ششمین و آخرین جلد کتاب گردآوری شده مانگا را در ژوئن 2021 منتشر کرد.
خلاصه داستان انیمه 


توسوکه رودوکو یک سال اولی در دبیرستان آئوموریه، مدرسه‌ای که پر از خلافکارهاست. معمولاً به خاطر ناسازگاری با رفتار‌ هم‌کلاسی‌هاش مورد آزار و اذیت قرار می‌گیره، تنها استثناها، دوتا دوست خوبش هستن که اونا هم از نظر اجتماعی طرد شدن. از نحوه رفتار بقیه خسته شدن، و آرزو می‌کنن که ای کاش می‌تونستن وارد زندگی مدرسه‌ای آروم و باحال رویاهاشون بشن. درهمین موقع، توسوکه یه بسته از پدربزرگ مرحومش دریافت می‌کنه که شامل میراث خونوادگیشونه، و این میراث یک طوماره که گفته شده قدرتی داره که می‌تونه جونش رو از یک خطر قریب‌الوقوع نجات بده، و اینجاست که زندگی توسوکه تغییر می‌کنه. با نگه داشتن طومار، یک درخشش ناگهانی رخ میده و یک علامت عجیب روی پیشونی توسوکه به جا میذاره. اون فکرمی‌کنه چیزی دریافت کرده که باهاش می‌تونه خودش و دوستاش رو از رفتار روزانه نجات بده، ولی وقتی می‌فهمه که اثراتش خیلی فراتر از چیزیه که تصورکرده شوکه می‌شه. با وجود ادامه پیدا کردن قلدری‌ها، متوجه می‌شه که علامت طومار مثل یک طلسم عمل می‌کنه و قلب دختر‌های خلافکار و بزهکار رو تسخیر می‌کنه— مخصوصاً، قلب رانا هیماواری، قوی‌ترینشون.

دانلود انیمه Rokudou no Onna-tachi

اخبار
246
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.