تریلر جدیدی از انیمه اورجینال Kawagoe Boys Sing منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه اورجینال Kawagoe Boys Sing منتشر شد

یک تریلردر رویداد AnimeJapan 2023 در روز یکشنبه برای انیمه تلویزیونی اورجینال Kawagoe Boys Sing منتشر شد. جهت مشاهده این تریلر میتونید به انتهای همین پست بخش ویدیو های مرتبط مراجعه کنید. 


Kawagoe Boys Sing

دست اندکاران انیمه خلاصه داستان را اینگونه شرح می دهند:

"برای من جلوی مردم بخوان..."، من می خواهم این کار را انجام دهم اما نمی توانم. عضو سابق گروه کر، Dei Tenshi، خود را در "Danbocchi" که در خانه او قرار دارد حبس کرده است و به تنهایی به آرامی آواز می خواند. هارو هیبیکی رهبر سابق ارکستر ناگهان در مقابل تنشی ظاهر شد که در حال انجام برنامه های روزانه مدرسه بود. زندگی عادی روزمره تنشی پس از ملاقات با هارو به هرج و مرج کامل تبدیل شد…!هارو یک رهبر نوپا بود، اما به دلیل ماهیت مشکل‌سازش از ارکستر اخراج شد. به او فرصت داده شد تا تنها در صورتی که بتواند شرایط خاصی را به دست آورد، دوباره به ارکستر بازگردد. شرط این بود که یک باشگاه کر برای برنده شدن جایزه اول "مسابقه سرود ملی پسران" با مجموعه جدیدی از پسران مدرسه کاواگو ساخته شود. تنشی و پسران دیگر به دلیل فشار شدید، اشتیاق و منیت هارو مجبور شدند به باشگاه کر بپیوندند.هارو یک اختلال شخصیت جدی دارد.


شخصیت ها و صداپیشه های این انیمه عبارتند از:


کازویوکی اوکیتسو در نقش هارو هیبیکی

شوتارو اوزاوا در نقش تنشی دی (معروف به دانبوچی)

ریو سوچیدا در نقش هیروشی یازاوا (معروف به ای چان)

یوکی اوبارا در نقش شوجی شیراتوری (با نام مستعار توری چان)

نائو ناکانیشی در نقش کایتو کوباشی (با نام مستعار IT)

ماکوتو کانکو در نقش شیزوو باراتو (معروف به اوتومه)

سوبارو کیمورا در نقش جین آداچی

یوجی ایکوتا در نقش کو هیوگا

یوری ایسه در نقش شین هیوگا

شوتا هایاما در نقش تومو هاکاسه (معروف به هاکاسه)

کازوماسا فوکاگاوا در نقش کورتیس سوزوکی (با نام مستعار مجیک)


Jun Matsumoto ( Brothers Conflict ) این انیمه را در evg با همکاری Telecom Animation Film کارگردانی می کند . "باشگاه ادبی مدرسه کاواگو" وظیفه نظارت بر فیلمنامه های سریال را بر عهده دارد. Ebimo ( Hi Card ) طرح‌های اصلی شخصیت‌ها را تهیه کرده است و هارو واتانابه (کارگردان انیمیشن، JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ) در حال اقتباس از این طرح‌ها برای انیمه است. یوکی کانساکا ( دکتر استون )، شین ریزومو و جونکو یوکویاما در حال ساخت موسیقی هستند. هیرومی کیکوتا ( هایکیو!!) هدایت صدا در گودال . هنرمند کاکو آهنگ تم آغازین انیمه را اجرا می کند.
دانلود انیمه Kawagoe Boys Sing ( به محض انتشار )

اخبار
221
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.