تریلر جدیدی از فصل دوم انیمه تلوزیونی "The Misfit of Demon King Academy" منتشر شد

تریلر جدیدی از فصل دوم انیمه تلوزیونی "The Misfit of Demon King Academy" منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou IIThe Misfit of Demon King Academy Ⅱ، روز شنبه تریلر جدیدی از این انیمه تلوزیونی را به همراه پوستر جدیدی از آن را (تصویری که در پایین مشاهده میکنید) منتشر کرد. همچنین این وبسایت تاریخ پخش مجدد این انیمه را اعلام کرد.

این انیمه تلوزیونی در 11 فوریه طی بیانیه ای که از سوی کارکنان انیمه اعلام شد، قسمت های 7 و به بعد این انیمه به دلیل تأثیر COVID-19 بر برنامه تولید به تعویق افتاد و امروز تاریخ پخش مجدد فصل دوم این انیمه اعلام شد. انیمه تلوزیونی Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou II قرار است در ماه جولای 2023 (تیر 1402) پخش خود را با قسمت اول مجددا از سر بگیرد.

فصل دوم این انیمه تلوزیونی قرار است در دو پارت پخش شود. فعلا تاریخ دقیقی برای پخش پارت دوم آن اعلام نشده ست. فصل دومی این انیمه برای اولین بار در 8 ژانویه 2023 (18 دی 1401) پخش شد. اما قسمت‌های ۷ و به بعد این انیمه به دلیل تأثیر افزایش آلودگی‌های COVID-19 در برنامه تولید آن به تعویق افتاد. این انیمه پخش شش قسمت اول را دوباره از 18 فوریه آغاز کرد. همچنین Crunchyroll پخش دوبله انگلیسی این فصل انیمه را در 27 فوریه آغاز کرد. 


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou" از تاریخ 4 جولای 2020 تا 26 سپتامبر 2020 (14 تیر 1399 تا 05 مهر 1399) در 13 قسمت پخش شد. همچنین Crunchyroll انیمه را هنگام پخش در ژاپن، پخش کرد. این انیمه تلوزیونی در ژانر مدرسه ای - فانتزی - اکشن - افسانه‌ ای و تناسخ، توسط استودیو SILVER LINK. منتشر شد. 

انیمه تلوزیونی Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou اقتباسی از لایت ناولی با همین عنوان میباشد که، به نویسندگی Shuu و تصویرگی Shizuma, Yoshinori در تاریخ 10 مارس 2018 (19 سفند 1396) منتشر شده است. این لایت ناول از 27 ژوئن 2022 به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان The Misfit of Demon King Academy توسط J-Novel Club منتشر شده است.

خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

بعد از گذشت ۲۰۰۰ سال، ارباب شیطان بی‌رحم تناسخ پیدا کرده! اما به‌نظر میرسه استعدادی برای پرورش کاندیداهای ارباب شیطان شدن ندارد! ارباب شیطان، "آرنوس" خسته از دوره‌ای طولانی از جنگ‌های بی‌پایان و داشتن توانایی از بین بردن انسان‌ها، المنتال‌ها و خدایان آرزوی دنیایی صلح‌آمیز را داشت. پس تصمیم گرفت به آینده تناسخ کند. اما چیزی که در انتظارش بود دنیایی بسیار صلح‌آمیز بود که در آن نوادگانش به‌خاطر کمبود قدرت‌های جادویی، ضعیف شده بودند.


دانلود انیمه Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou II (به محض انتشار)

اخبار
556
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.