ساخت انیمه تلوزیونی "Senpai Is an Otokonoko" تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی "Senpai Is an Otokonoko" تایید شد

روز شنبه وبسایت جدیدی برای مانگا "Senpai is an Otokonoko" افتتاح شد، و طی خبری اعلام کرد که، این مانگا الهام بخش یک انیمه تلوزیونی اقتباسی با همین عنوان (Senpai is an Otokonoko) شد. همچنین این وبسایت اولین تیزر رسمی را برای این انیمه تلوزیونی منتشر کرد. همچنین Pomu طراح مانگا این اثر، بمناسبت این خبر تصویری را برای این انیمه تلوزیونی (تصویری که در پایین مشاهده میکنید) منتشر کرد.


انیمه تلوزیونی Senpai is an Otokonoko در ژانر مدرسه ای - عاشقانه و مبدل پوشی، اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که، توسط Pomu مانگاکا این اثر، در مجله LINE Manga در تاریخ 7 دسامبر 2019 (16 آذر 1398) منتشر و در 30 دسامبر 2021 (9 دی 1400) به اتمام رسید. Ichijinsha اولین جلد گردآوری شده مانگا را در سال 2021 منتشر کرد و جلد پنجم را در 29 مارس منتشر خواهد کرد. این مانگا در سال 2022 در صدر نظرسنجی AnimeJapan "Manga We Want to See Animated" قرار گرفت.

همچنین این مانگا از 10 مارس 2023 به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان Senpai Is an Otokonoko توسط Webtoon Entertainment منتشر شده است.


خلاصه داستان این انیمه:

آیا عشق واقعی واقعاً می تواند بر هر مانعی غلبه کند؟ ساکی، دانش آموز دبیرستانی، در نگاه اول عاشق ماکوتو می شود. او با داشتن شخصیتی پر جنب و جوش و با نشاط، از اعتراف به احساسات خود برای او دریغ نمیکند. ماکوتو که از این اعتراف بسیار غافلگیر شده بود، مجبور شد راز خیلی مهمی را به ساکی بگه و...


دانلود انیمه Senpai is an Otokonoko (به محض انتشار)

اخبار
303
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.