تریلر جدید انیمه Seiken Gakuin no Makentsukai شخصیت های جدیدی را فاش میکند

تریلر جدید انیمه Seiken Gakuin no Makentsukai شخصیت های جدیدی را فاش میکند

وب‌سایت رسمی انیمه تلویزیونی بر اساس رمان‌های لایت‌نوول (Seiken Gakuin no Maken Tsukai) اثر یو شیمیزو و آساگی توساکا ، استاد شمشیر شیطان آکادمی اکسکالیبور ( Seiken Gakuin no Maken Tsukai ) شخصیت های جدیدی از انیمه را با انتشار تیزری فاش کرد. جهت مشاهده تیزر معرفی شده این انیمه لطفا به انتهای همین پست بخش ویدیو های مرتبط مراجعه کنید.


Seiken Gakuin no Makentsukai

هیرویوکی موریتا کارگردانی این انیمه را در Passione بر عهده دارد . تاکایوکی نوگوچی بر اساس طرح‌های اصلی Asagi Tōsaka و Asuka Keigen ، مسئول طراحی شخصیت است. Yuuji Nomi در حال ساخت موسیقی است. هیسایوشی هیراساوا کارگردان صدا است.شخصیت های اصلی  انیمه (تصویر از چپ به راست):


هونوکا کوروکی در نقش ساکویا

آیا سوزاکی در نقش رجینا

مارینا اینو در نقش لئونیس

یوی ایشیکاوا در نقش Riselia

آریسا ناکادا در نقش شری

هیرومی ایگاراشی در نقش الفینی


خلاصه داستان ناول Seiken Gakuin no Makentsukai


داستان ناول Seiken Gakuin no Makentsukai درباره یک پسر جوان به نام آلدریک است که به دنبال رویای خود برای تبدیل شدن به شمشیرزن ماهر و پیدا کردن خانواده‌ای است که از دست داده است، به یک مدرسه جادوگری می‌پیوندد. در این مدرسه، آلدریک با دختران و پسران دیگر آشنا می‌شود و با هم در سفر خود برای شکست دشمنان و پیدا کردن راز خانواده‌اش همکاری می‌کنند. اما در حین این سفر، آلدریک با چالش‌های بزرگتر و قوی‌تر روبرو می‌شود و باید تلاش کند تا قابلیت‌های خود را به حداکثر ببرد تا بتواند با این چالش‌ها روبرو شود.

دانلود انیمه Seiken Gakuin no Makentsukai ( به محض انتشار )

اخبار
875
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.