اولین تریلر رسمی انیمه Tales of Wedding Rings منتشر شد.

اولین تریلر رسمی انیمه Tales of Wedding Rings منتشر شد.

وب سایت رسمی انیمه تلویزیونی Tales of Wedding Rings ( Kekkon Yubiwa Monogatari ) ویدیوی تیزر انیمه را در روز شنبه منتشر کرد . ویدیوی تیزر اعضای دیگر شخصت ها و اولین نمایش انیمه در سال 2024 را اعلام می کند. جهت مشاهده تیزر معرفی شده این انیمه لطفا به انتهای همین پست بخش ویدیو های مرتبط مراجعه کنید.صدا پیشه ها و شخصیت های جدید عبارتند از:


میوری شیمابوکورو در نقش نفریت ها، شاهزاده رومکا پادشاهی باد

هیتومی اوئدا در نقش گرانارت، پرنسس پادشاهی آتش، نیداکیتا

آی کاکوما در نقش سافیر، شاهزاده ماسا پادشاهی آب

میکاکو کوماتسو در نقش کهربا، شاهزاده ایدونوکان پادشاهی زمین

صدا پیشه ها و شخصیت هایی که از قبل معرفی شده بودند عبارتند از:


ژنرال ساتو در نقش ساتو

آکاری کیتو در نقش هیمه

تاکاشی نائویا ( دختر واقعی ) کارگردانی انیمه را در استیپل انترتینمنت برعهده دارد ، دکو آکائو ( پس از باران ) فیلمنامه سریال را بر عهده دارد و سائوری ناکاشیکی ( جاهی بزرگ شکست نخواهد خورد! ) طراحی شخصیت ها را بر عهده دارد.

مانگاکای اثر در مارس 2014 مانگا را در مجله ماهانه Big Gangan Square Enix منتشر کرد. Square Enix جلد سیزدهم را در 25 ژانویه منتشر کرد . Yen Press در حال انتشار مانگا به صورت چاپی به زبان انگلیسی است و جلد 12 را در اوت منتشر خواهد کرد. 22.

دهمین جلد کتاب گردآوری شده مانگا در ژانویه 2021 منتشر شده بود که این مانگا فقط «برای کمی بیشتر» ادامه خواهد داشت. اسکوئر انیکس سپس در ژوئیه 2021 بار دیگر طعنه زد که این مانگا در آگوست 2021 وارد اوج خود می شود.خلاصه داستان مانگا Kekkon Yubiwa Monogatari

تا قبل از مرگ پدرش، ساتوکی زندگی خود را با تلاش برای پیدا کردن دوست دختر خود، هیرومی، گذرونده بود. اما پس از مرگ پدرش، او به عنوان یک نجیب‌زاده وارث تاج و تخت به دنیای دیگری منتقل شده است. در این دنیا، زنان با گوشواره‌های جادویی به عنوان نماد عقد وفاداری شان به شوهران خود متصل می‌شوند. ساتوکی باید به دنبال چهار گوشواره جادوئی بگردد تا بتواند به عنوان شاهزاده جدید تاج و تخت رسماً با همسر خود ازدواج کند. در طول سفر خود، ساتوکی با شخصیت‌های مختلف آشنا می‌شود و در نهایت با همسر مناسب خود رابطه برقرار می‌کند.


دانلود انیمه Kekkon Yubiwa Monogatari ( به محض انتشار )

اخبار
740
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.