ساخت اقتباس انیمه ای بر اساس ناول Yakitori تایید شد.

ساخت اقتباس انیمه ای بر اساس ناول Yakitori تایید شد.

نتفلیکس در AnimeJapan 2023 اعلام کرد که در حال تولید انیمه اقتباسی از کارلو ذن نویسنده و تصویرگرم جموعه رمان علمی تخیلی Yakitori با عنوان Yakitori : Soldiers of Misfortune است . این انیمه در ماه می 2023 به طور انحصاری در نتفلیکس پخش خواهد شد .

لازم به ذکر است که این ناول اثری دیگری از نویسنده لایت ناول Saga of Tanya the Evil میباشد.این رمان‌ علمی تخیلی در آینده‌ای اتفاق می‌افتد که در آن منظومه شمسی تحت تسلط فدراسیون‌های تجاری است که در درگیری دائمی هستند. آکیرا برای فرار از سرزمین محدود خود یعنی ژاپن و به توصیه آشپز نظامی دوستش پوپکین، در یک واحد پیاده نظام مداری در یک فدراسیون تجاری ثبت نام می کند. چنین پیاده نظام هایی به دلیل میزان تلفات 70 درصدی خود بدنام هستند و به دلیل مصرف ناپذیری آنها به " یاکیتوری " معروف شده اند.


Yakitori


دست اندرکاران این انیمه عبارتند از:


تایتو بان در نقش آکیرا ایهوتسو

آسامی ستو در نقش زی هان یان

شونسوکه تاکوچی در نقش تایرون باکستر

کنگو کاوانیشی در نقش ارلند مارتونن

آکاری کیتو در نقش آمالیا شولز

کنجیرو تسودا در نقش واشا پوپکین

واتارو تاکاگی در نقش ریمل

تتسو اینادا در نقش جان دو


هاتسون میکو (ساکو فوجیتا) به عنوان کنترلر هوش مصنوعی Hatsune Mimi

هیدکی آنبو کارگردانی این انیمه را در Arect بر عهده دارد . Mitsuyasu Sakai ( تیم Cyberteam در Akihabara ، EUREKA SEVEN AO ، AMAIM Warrior در تحقیقات تنظیمات مرزی SF) در حال نوشتن فیلمنامه انیمه است. آتسوشی یاماگاتا ( Genocyber , Yokohama Kaidashi Kikou , Bright: Samurai Soul ) کاراکترها را طراحی می کند. کن ایشی در حال ساخت موسیقی است.

Zen and So-bin جلد اول این مجموعه رمان را تحت انتشارات هایاکاوا در آگوست 2017 منتشر کرد و جلد دوم را در آوریل 2018 منتشر کرد.


دانلود انیمه Yakitori ( همزمان با پخش )

اخبار
225
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.