تریلر جدیدی از انیمه سینمایی "Kaina of the Great Snow Sea: Star Sage" منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه سینمایی "Kaina of the Great Snow Sea: Star Sage" منتشر شد

Fuji TV روز چهارشنبه اعلام کرد که دنباله انیمه تلوزیونی Ooyukiumi no Kaina، همانطور که قبلا اعلام شده بود به صورت سینمایی با عنوان (Ooyuki Umi no Kaina: Hoshi no KenjaKaina of the Great Snow Sea: Star Sage در اکتبر امسال (مهر 1402) در سینماهای ژاپن اکران خواهد شد. Crunchyroll همچنین مجوز انتشار این انیمه سینمایی رو دریافت کرده و در حال پخش یک تریلر با زیرنویس انگلیسی میباشد.
فعلا اطلاعاتی از استودیو سازنده انیمه، بازیگران و کارکنان انیمه منتشر نشده است.

انیمه تلوزیونی (Ooyukiumi no KainaKaina of the Great Snow Sea در واحد برنامه ریزی Ultra+ Fuji TV در ژاپن از تاریخ 12 ژانویه تا 23 مارس 2023 (22 دی 1401 تا 3 فروردین 1402) در 11 قسمتبه نمایش درآمد. این انیمه همچنین در Kansai TV، Tokai TV، TV Nishinippon، Hokkaido Cultural Broadcasting Co., Ltd.، و BS Fuji پخش شد. این مجموعه تلویزیونی روز چهارشنبه به پایان رسید. Crunchyroll در حال پخش انیمه در خارج از آسیا است. همچنین Crunchyroll اولین نمایش جهانی این انیمه را از چهار قسمت اول در Crunchyroll Expo، در 6 آگوست برگزار کرد.

برخی از بازیگرانی که در این انیمه تلوزیونی حضور داشتند، عبارتند از:

Yoshimasa Hosoya در نقش Kaina

Rie Takahashi در نقش Liliha

Ayumu Murase در نقش Yaona

Maaya Sakamoto در نقش Amerote

Katsuyuki Onishi در نقش Olinoga

Tomokazu Sugita در نقش Ngaboji

Nobuyuki Hiyama در نقش Handagil

Kenyuu Horiuchi در نقش Halesola

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی و بقاء، توسط استودیو Polygon Pictures به کارگردانی Andou, Hiroaki و تهیه کنندگی Mori, Akitoshi منتشر شد. همچنین نسخه مانگا این داستان در ماه فوریه 2022 در مجله ماهانه  Shonen Sirius منتشر شد. Crunchyroll مانگا را در خارج از آسیا عرضه می کند. 

خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

دنیا پوشیده از دریای برفی بی‌پایان و مدام در حال افزایش است. مردمانی که به زندگی چنگ زده‌اند، یا در اطراف ریشه‌های درختان عظیمی که از سطح زمین سر برآورده‌اند، جمع شده‌اند و یا در ارتفاعات در داخل کانوپی، که جو سیاره را می‌پوشاند. یک دیدار تصادفی بین کاینا، جوانی از کانوپی، و لیلیها، زن جوانی از سطح، حوادثی را رقم می‌زند که سرنوشت دنیا را تغییر خواهد داد.


به محض انتشار انیمه Ooyuki Umi no Kaina: Hoshi no Kenja میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
292
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.