پوستر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023)" منتشر شد

پوستر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023)" منتشر شد


Fuji TV روز چهارشنبه اعلام کرد که پروژه انیمه تلویزیونی جدید فرانچایز Rurouni Kenshin، با عنوان "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023)" قرار است در واحد برنامه ریزی Fuji TV's Noitamina در ماه جولای 2023 (تیر 1402) به نمایش در خواهد آمد. همچنین کارکنان انیمه از پوستر جدیدی با تصویری از چهار شخصیت اصلی (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) رونمایی کردند.

بازیگرانی که همچنین معرفی شدند، و قرار است در نقش این چهار شخصیت ایفای نقش کنند، عبارتند از:

Souma Saitou در نقش Kenshin Himura

 Rie Takahashi در نقش Kaoru Kamiya

Taku Yashiro در نقش Sanosuke Sagara

Makoto Koichi در نقش Yahiko Myojin

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - اکشن - عاشقانه - تاریخی و هنر های رزمی، توسط استودیو LIDENFILMS به کارگردانی Yamamoto, Hideyo منتشر خواهد شد.

دیگر عواملی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

فیلمنامه نویس: Kurata, Hideyuki

موسیقی: Takami, Yuu

خالق اصلی: Watsuki, Nobuhiro

انیمه تلوزیونی Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023) اقتباسی از مانگایی با عوان "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Hokkaido-hen" میباشد که در مجله .Jump SQ در تاریخ 4 نوامبر 2016 (14 آبان 1395) توسط Watsuki, Nobuhiro مانگاکا این اثر منتشر شد. این مانگا در دسامبر 2017 پس از متهم شدن واتسوکی به دلایل غیر اخلاقی به وقفه رفت. این مجموعه بعداً در ژوئن 2018 انتشار خود را از سر گرفت. Shueisha هشتمین جلد گردآوری شده مانگا را در 4 ژانویه منتشر کرد. همچنین Viz Media به طور همزمان مانگا را به زبان انگلیسی منتشر میکرد، اما پس از توقف مانگا در سال 2017 متوقف شد.

Watsuki برای اولین بار مانگا اصلی 28 جلدی Rurouni Kenshin خود را در مجله هفتگی Shonen Jump در سال 1994 (1373) منتشر کرد. این مانگا بیش از 72 میلیون نسخه در سراسر جهان تیراژ دارد.

از آن زمان، این مانگا در یک مجموعه انیمه تلویزیونی 95 قسمتی، یک فیلم سینمایی، سه پروژه انیمه ویدیویی اصلی، پنج فیلم لایو اکشن و یک موزیکال صحنه ای توسط گروه تئاتر موزیکال Takarazuka Revue اقتباس شده است.


به محض انتشار انیمه Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023) میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
650
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.