تاریخ انتشار دیسک Blu-ray و DVD انیمه سینمایی "That Time I Got Reincarnated as a Slime: The Movie - Scarlet Bond" اعلام شد

تاریخ انتشار دیسک Blu-ray و DVD انیمه سینمایی "That Time I Got Reincarnated as a Slime: The Movie - Scarlet Bond" اعلام شد

وبسایت رسمی انیمه سینمایی (Tensei shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-henThat Time I Got Reincarnated as a Slime: The Movie - Scarlet Bond، امروز دوشنبه طی خبری تاریخ انتشار دیسک Blu-ray و DVD این انیمه سینمایی رو اعلام کرد. دیسک Blu-ray و DVD این انیمه سینمایی از 28 جولای 2023 (جمعه 6 مرداد 1402) در ژاپن منتشر خواهد شد. علاوه بر این، این انیمه سینمایی در Bilibili و دیگر پلتفرم‌های جنوب شرقی آسیا در تاریخ 23 مارس منتشر خواهد شد.

این انیمه سینمایی در 25 نوامبر 2022 (4 آذر 1401) در ژاپن اکران شد و در رتبه دوم گیشه قرار گرفت و توانست 225000 بلیط به قیمت 297 میلیون ین (حدود 2.14 میلیون دلار) در آخر هفته افتتاحیه خود بفروشد. همچنین در سه روز اول اکران 313000 بلیط به قیمت 416 میلیون ین (حدود 3.19 میلیون دلار آمریکا) فروخت. همچنین این انیمه در 20 ژانویه در ایالات متحده و کانادا اکران شد و در سه روز اول اکران 1,588,491 دلار آمریکا به دست آورد. Crunchyroll اولین نمایش فیلم را در بریتانیا و ایرلند در 18 ژانویه، در استرالیا در 19 ژانویه، و در مکزیک در 26 ژانویه انجام داد.

این انیمه سینمایی که براساس فرانچایز سریال انیمه اثر ساخته شده، فصل اول آن با عنوان "Tensei shitara Slime Datta Ken" که اقتباسی از مانگایی به همین نام از سری لایت ناول های Fuse، نویسنده سری اصلی لایت ناول "Tensei shitara Slime Datta Ken"، میباشد در 2 اکتبر 2018 به نمایش درآمد. Crunchyroll پخش این انیمه را برعهده داشت و FUNimation Entertainment دوبله انگلیسی آن را پخش کرد. دومین فصل این انیمه تلویزیونی در دو پارت منتشر شد که پارت اول آن با عنوان "Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season" در 12 ژانویه 2021 (23 دی 1399) در 12 قسمت به نمایش درآمد و پارت دوم از فصل دوم با عنوان "Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season Part 2" در 6 جولای 2021 (15 تیر 1400) منتشر شد. 

همچنین مدتی پیش اعلام شد که فصل سوم این انیمه تلوزیونی با عنوان Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season در بهار 2024 (1403) در NTV و شرکت های وابسته به آن پخش خواهد شد.

انیمه سینمایی Tensei shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-hen، همانند سری سریالی این اثر توسط استودیو 8bit در ژانر کمدی - فانتزی - اکشن - افسانه‌ ای - ماجراجویی - ایسکای و تناسخ ساخته شده است.

دست اندکارانی که در ساخت ای انیمه نقش داشتند، عبارتند از:

کارگردان: Kikuchi, Yasuhito

کارگردانی صدا: Aketagawa, Jin

کارگردان هنری: Satou, Ayumi

مدیر فیلمبرداری: Satou, Hiroshi

تنظیک آهنگ های تیتراژ: STEREO DIVE FOUNDATION

و...

خلاصه داستان این انیمه سینمایی:

در Raja، کشور کوچکی در غرب Tempest واقع شده؛ Rimuru و همراهانش درگیر توطئه ای می شوند که حول قدرت مرموز...


به محض انتشار انیمه Tensei shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-hen میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Tensei shitara Slime Datta Ken کلیک کنید

اخبار
1K
7
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.