تاریخ پخش تلوزیونی انیمه "Kaguya-sama: Love is War - The First Kiss That Never Ends" اعلام شد

تاریخ پخش تلوزیونی انیمه "Kaguya-sama: Love is War - The First Kiss That Never Ends" اعلام شد

روز شنبه شرکت Crunchyroll طی خبری تاریخ پخش تلوزیونی انیمه سینمایی (Kaguya-sama wa Kokurasetai: First Kiss wa OwaranaiKaguya-sama: Love is War - The First Kiss That Never Ends را اعلام کرد. این انیمه سینمایی در دو قسمت جداگانه در تاریخ های 31 مارس (11 فروردین 1402) و 2 آپریل (13 فروردین 1402) از TV Japan پخش خواهد شد. قبلا اعلام شده بود که مدت زمان این انیمه 90 دقیقه میباشد.

انیمه سینمایی Kaguya-sama wa Kokurasetai: First Kiss wa Owaranai چندی پیش، در 14 فوریه (25 بهمن) در سینماهای آمریکای شمالی در یک رویداد دو روزه اکران شد و سپس در سینماهای بریتانیا و ایرلند در 15 فوریه (26 بهمن) و 16 فوریه (27 بهمن)، به زبان ژاپنی با زیرنویس انگلیسی اکران شد. همچنین این انیمه در سینماهای خود ژاپن در 17 دسامبر 2022 (26 آذر 1401) اکران شد.

داستان این انیمه سینمایی پس از پایان فصل سوم انیمه اتفاق می افتد.

برخی از بازیگران که در این انیمه سینمایی، همانند سریال آن حضور داشتند، شامل:

Koga, Aoi در نقش Shinomiya, Kaguya

Furukawa, Makoto در نقش Shirogane, Miyuki

Suzuki, Ryouta در نقش Ishigami, Yuu

Kohara, Konomi در نقش Fujiwara, Chika

Hanamori, Yumiri در نقش Hayasaka, Ai

Suzushiro, Sayumi در نقش Shirogane, Kei

و...

اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen" در 12 ژانویه 2019 (22 دی 1397) به نمایش درآمد و در 12 قسمت پخش شد. Aniplex of America این انیمه را در Hulu، Crunchyroll و FunimationNow پخش کرد. همچنین این شرکت این انیمه تلوزیونی را بر روی دیسک بلوری منتشر کرد. فصل دوم انیمه با عنوان "Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunousen" همانند فصل اول در 12 قسمت در 11 آپریل 2020 (23 فروردین 1399) پخش شد. Funimation انیمه را در حین پخش در ژاپن پخش کرد. همچنین Funimation هر دو فصل این انیمه را نیز دوبله کرد.  اخرین فصل این انیمه که فرنچایز سینمایی دنباله آن میباشد، با عنوان "Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic" برعکس دو فصل قبلی در 13 قسمت در 9 آپریل 2022 (20 فروردین 1401) به نمایش درآمد. همچنین آخرین قسمت این فصل بصورت یک ساعته در 24 ژوئن پخش شد.


به محض انتشار انیمه Kaguya-sama wa Kokurasetai: First Kiss wa Owaranai میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Kaguya-sam کلیک کنید

اخبار
870
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.