تیزر جدیدی از انیمه تازه تایید شده "Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian" منتشر شد

تیزر جدیدی از انیمه تازه تایید شده "Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian" منتشر شد

Kadokawa روز جمعه بطور رسمی اعلام کرد که انیمه اقتباسی از لایت ناول (Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Aalya-san) Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian اثر Sun Sun, Sun و Momoco ساخته خواهد شد. البته خبر ساخت این انیمه چند ماه پیش در ماه اکتبر بصورت اتفاقی لو رفته بود و امروز بطور رسمی تایید شد. این شرکت تیزر معرفی و کوتاهی از این انیمه تلوزیونی را منتشر کرد. همچنین دو بازیگر اصلی این انیمه معرفی شدند.

دو خالق این لایت ناول بمناسبت این خبر دو تصویر از این شخصیت های این انیمه تلوزیونی Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Aalya-san منتشر کردند:
دو بازیگر اصلی که معرفی شدند؛ نقش دو شخصیتی که در تصویری بالا حضور دارند را ایفا خواهند کرد:

Sumire Uesaka در نقش Alisa Mihairovuna Kujō 

Kōhei Amasaki در نقش Masachika Kuse

انیمه تلوزیونی Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Aalya-san اقتباسی از لایت ناولی با همین عنوان میباشد که بترتیب به تصویرگری و نویسندگی Momoco و Sun Sun, Sun در تاریخ 27 فوریه 2021 (9 اسفند 1399) منتشر شد. این لایت ناول ابتدا به عنوان یک وب ناول در Shousetsuka ni Narou از 6 مه 2020 شروع شد. Kadokawa نسخه اصلاح شده و مصور این مجموعه را از 27 فوریه 2021 تحت برچسب Kadokawa Sneaker Bunko منتشر کرده است. این مجموعه به زبان انگلیسی با عنوان Alya Somehow Hides Her Feelings in Russian توسط Yen Press تحت عنوان Yen On از 22 نوامبر 2022 منتشر شده است.

در نظرسنجی خوانندگان "an Anime!Anime! 2021" با عنوان "?What light novel would you like to be animated"، این لایت ناول در رتبه اول قرار گرفت. همچنین این اثر این در فهرست !Kono Light Novel ga Sugoi در سال 2022 در رده لایت ناول رتبه نهم را به خود اختصاص داد. 


به محض انتشار انیمه Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Aalya-san میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
1K
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.