ساخت انیمه تلوزیونی "The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You" تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی "The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You" تایید شد


طی خبری که ساعاتی پیش منتشر شد، مانگا (Kimi no Koto ga Daidaidaidaidaisuki na 100-nin no Kanojo) The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You در سال 2023 یک انیمه تلوزیونی دریافت خواهد کرد. همچنین وبسایتی برای این انیمه تلوزیونی امروز افتتاح شد که در آن چن تن از بازیگرانی اصلی، چن تن از کارکنان انیمه به همراه پوستر جدیدی از این انیمه تلوزیونی (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) منتشر شد.

بازیگرانی که معرفی شدند، عبارتند از:

Wataru Katō در نقش Rentaro Aijo

Kaede Hondo در نقش Hakari Hanazono

Miyu Tomita در نقش Karane Inda

انیمه تلوزیونی Kimi no Koto ga Daidaidaidaidaisuki na 100-nin no Kanojo در ژانر هارم و مدرسه ای، توسط استودیو Bibury Animation Studios منتشر خواهد شد.

کارکنانی که در ساخت این انیمه نام آنها اعلام شده، شامل:

کارگردان:» Satou, Hikaru

فیلمنامه نویس: Aoshima, Takashi

طراحی اصلی کاراکترها: Nozawa, Yukiko

خالق اصلی: Nakamura, Rikito

انیمه تلوزیونی Kimi no Koto ga Daidaidaidaidaisuki na 100-nin no Kanojo اقتباسی از مانگایی با همین عنوان میباشد که طراحی و داستان نویسی آن بترتیب توسط Nozawa, Yukik و Nakamura, Rikito انجام شده است. این مانگا در مجله Young Jump در تاریخ 26 دسامبر 2019 (5 دی 1398) منتشر شد.

این مانگا از 22 فوریه 2022 به زبان انگلیسی با عنوان The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You توسط Seven Seas Entertainment منتشر میشود. Shueisha دوازدهمین جلد گردآوری شده مانگا را در 19 دسامبر منتشر کرد.

خلاصه داستان انیمه Kimi no Koto ga Daidaidaidaidaisuki na 100-nin no Kanojo

این انیمه درباره یک پسر به نام رنتارو و دخترانی است که همه عاشق او هستند. رنتارو تصمیم می‌گیرد با هر یک از دختران رابطه برقرار کند، اما به دلایل مختلف، هر بار با مشکلات روبرو می‌شود. در نهایت، آیومی تصمیم می‌گیرد که به هر 100 دختر علاقه‌مند خود چشم بپوشد و فقط به یک دختر وفادار باشد.


به محض انتشار انیمه Kimi no Koto ga Daidaidaidaidaisuki na 100-nin no Kanojo میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
2K
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.