مانگا "To the Abandoned Sacred Beasts " با دو چپتر دیگر به پایان میرسد

مانگا "To the Abandoned Sacred Beasts	" با دو چپتر دیگر به پایان میرسد

شماره آپریل مجله Bessatsu Shōnen Kodansha روز پنجشنبه فاش کرد مانگا (Katsute Kami Datta Kemono-tachi eTo the Abandoned Sacred Beasts با دو چپتر دیگر به پایان خواهد رسید. این مانگا اگر در آینده با تاخیر خاصی روبرو نشود در 9 می 2023 (19 اردیبهشت 1402) به پایان برسد.

Maybe مانگاکا این اثر قبلا اعلام کرده بود که این مانگا در جلد پانزدهم به پایان میرسد که در بهار امسال منتشر میشود.

مانگا Katsute Kami Datta Kemono-tachi e در مجله Bessatsu Shounen Magazine در تاریخ 9 ژوئن 2014 (19 خرداد 1393) توسط Maybe منتشر شد. Kodansha جلد چهاردهم را در اکتبر 2022 منتشر کرد. همچنین Kodansha USA Publishing در حال انتشار مانگا به زبان انگلیسی است میباشد که چهاردهمین جلد مانگا را به زبان انگلیسی در تاریخ 4 جولای منتشر خواهد کرد.

همچنین این مانگا الهام بخش یک مجموعه انیمه تلوزیونی با عنوان "Katsute Kami Datta Kemono-tachi e" بود که در 4 جولای 2019 (10 تیر 1398) در 12 قسمت پخش شد. Crunchyroll سریال را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش کرد و یک دوبله انگلیسی را نیز برای این انیمه منتشر کرد.

انیمه تلوزیونی Katsute Kami Datta Kemono-tachi e در ژانر شونن - درام - فانتزی - اکشن - تاریخی - نظامی و خشونت زیاد، توسط استودیو MAPPA منتشر شد.

خلاصه داستان این انیمه:

حین دوران طولانی جنگ داخلی که شمالی ها را برابر جنوبی ها قرار داد، بسیاری از شمالی ها از هنرهای جادویی سیاه استفاده کردند تا ابرسربازهای هیولایی – تجسم یافته ها- را بسازند. حالا که جنگ تمام شده، این هیولاها باید یاد بگیرند که چگونه در جامعه ای صلح آمیز زندگی کنند، یا اینکه توسط شکارچی هیولا کشته شوند... نانسی اسکال بنکرافت، دختر یک تجسم یافته که به دست یک شکارچی هیولا کشته شد، تصمیم می گیرد تا خود به شکارگر شکارچی تبدیل شود، اما زمانی که با شکارش مواجه می شود او حقیقت دردناکی درباره زندگی تجسم یافته ها را کشف می کند.


دانلود انیمه Katsute Kami Datta Kemono-tachi e با زیرنویس چسبیده فارسی

اخبار
262
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.