تریلر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Reborn as a Vending Machine, Now I Wander the Dungeon" منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Reborn as a Vending Machine, Now I Wander the Dungeon" منتشر شد


وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Jidou Hanbaiki ni Umarekawatta Ore wa Meikyuu wo SamayouReborn as a Vending Machine, Now I Wander the Dungeon روز سه شنبه تریلر جدیدی از این انیمه تلوزیونی را به همراه پوستر جدیدی از آن (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) منتشر کرد. در این ویدیو تاریخ پخش انیمه نیز مشخص شده است. همچنین این وبسایت دو بازیگر اصلی به همراه کارکنان انیمه را معرفی کرد.

انیمه تلوزیونی Jidou Hanbaiki ni Umarekawatta Ore wa Meikyuu wo Samayou در جولای 2023 (تیر 1402) منتشر خواهد شد. همچنین Crunchyroll این انیمه تلوزیونی را در حین پخش در ژاپن، پخش خواهد کرد. 

دو بازیگر اصلی و جدید انیمه:

Jun Fukuyama در نقش Hakkon

Kaede Hondo در نقش Lammis

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - ایسکای و تناسخ، توسط همکاری دو استودیو Studio Gokumi و AXsiZ منتشر خواهد شد.

کارکنانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه نقش منتشر شده، عبارتند از:

کارگردان: Akitaya, Noriaki

فیلمنامه نویس: Takahashi, Tatsuya

طراح اصلی کاراکترها: Yuuki, Hagure

خالق اصلی: Hiru Kuma


انیمه تلوزیونی Jidou Hanbaiki ni Umarekawatta Ore wa Meikyuu wo Samayou اقتباسی از لایت ناولی با همین عنوان میباشد که نویسندگی آن توسط Hiru Kuma انجام و تصویرگری این لایت ناول بر عهده Katou, Itsuwa بوده است که در  1 آگوست 2016 (11 مرداد 1395) منتشر و در تاریخ 1 فوریه 2017 (13 بهمن 1395) به پایان رسید
ابتدا Kuma شروع به پخش لایت ناول در وبسایت Shōsetsuka ni Narō در مارس 2016 کرد و در دسامبر همان سال به پایان رسید و داستان‌های پایانی آن در ژانویه تا فوریه 2017 پخش شد. جلد سوم و آخرین جلد این لایت ناول در فوریه 2017 ارسال شد.

همچنین Yen Press هر سه جلد لایت رمان را به زبان انگلیسی منتشر کرده است.


به محض انتشار انیمه Jidou Hanbaiki ni Umarekawatta Ore wa Meikyuu wo Samayou میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
361
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.