مانگا "Vampire Dies in No Time" به تعویق افتاد

مانگا "Vampire Dies in No Time" به تعویق افتاد

حساب توییتر رسمی مانگا The Vampire Dies in No Time (Kyuuketsuki Sugu Shinu) اثر Itaru Bonnoki در روز جمعه اعلام کرد که این مانگا بمدت یه ماه وارد وقفه خواهد شد.
این مانگا قرار بود در مجله هفتگی Shōnen Champion از شماره 18 در تاریخ 30 مارس (10 فروردین 1402)، تا مجموع شماره 22/23 در تاریخ 27 آپریل (7 اردیبهشت 1402) منتشر شود.

این مانگا همچنین سال گذشته سه وقفه داشت که چند تای آن به دلیل سلامتی نویسنده بود.

مانگا The Vampire Dies in No Time در مجله هفتگی Shounen Champion توسط Itaru Bonnoki در تاریخ 25 ژوئن 2015 (4 تیر 1394) منتشر شد.  Akita Shoten بیست و چهارمین جلد گردآوری شده مانگا را در 8 فوریه منتشر کرد.

خلاصه داستان مانگا:

گفته شده که خون‌آشام ها نقاط ضعف بسیاری از جمله سیر، نماد صلیب و نور خورشید دارن. ولی lord Draluc، خون‌آشام عاشقِ بازی، نقطه ضعفش... همه‌چیزه. اون با خفیف‌ترین لطمه‌ای میمیره، و به کپه‌ای از خاکستر تبدیل میشه. بعد از اینکه شکارچی خون‌آشام Ronaldo از یه قلعه که توسط خون‌آشامی مشکوک به بچه‌ربایی اشغال شده خبردار میشه، به اونجا میره تا شر اون اهریمن رو کم کنه. اگرچه، معلوم میشه که اون خون‌آشام Draluc بوده، ضعیفه‌ای که با کوچک‌ترین چیزی به خاکستر تبدیل میشه... 


همچنین این مانگا الهام بخش یک انیمه تلوزیونی بنام "Kyuuketsuki Sugu Shinu" بود که، فصل اول آن در 4 اکتبر 2021 (12 مهر 1400) در 12 قسمت در ژاپن پخش شد. Funimation انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن پخش کرد. فصل دوم این انیمه که درحال پخش میباشد، با عنوان "Kyuuketsuki Sugu Shinu 2" در 9 ژانویه 2023 (19 دی 1401) منتشر شد. این انیمه همچنین در Crunchyroll در حال پخش میباشد.


دانلود انیمه Kyuuketsuki Sugu Shinu 2 با زیرنویس چسبیده فارسی

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Kyuuketsuki Sugu Shinu کلیک کنید

اخبار
250
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.