سه بازیگر جدید به فصل دوم انیمه تلوزیونی "Kyokou Suiri" ملحق شدند

سه بازیگر جدید به فصل دوم انیمه تلوزیونی "Kyokou Suiri" ملحق شدند

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Kyokou Suiri Season 2In/Spectre 2 روز جمعه اعلام کرد که، سه بازیگر جدید به گروه بازیگران این انیمه میپیوندد. 

بازیگران جدید عبارتند از:

Naoya Uchida در نقش Susumu Otonashi

Masaki Terasoma در نقش Kouya Fujinuma

Manaka Iwami در نقش Rion Otonashi


انیمه تلوزیونی Kyokou Suiri Season 2 در تاریخ 8 ژانویه (18 دی) در Tokyo MX، در 9 ژانویه (19 دی) در BS NTV و در 14 ژانویه (24 دی) در Animax پخش شد. این فصل ابتدا قرار بود در اکتبر 2022 پخش شود، اما تا ژانویه 2023 به تعویق افتاد. همچنین Crunchyroll در حال پخش این انیمه میباشد.

اولین فصل انیمه تلوزیونی Kyokou Suiri محصول مشترک Crunchyroll و بخشی از Crunchyroll Originals slate بود. این نیمه در 12 ژانویه 2020 (22 دی 1398) در ژاپن در 12 قسمت پخش شد. Crunchyroll یک دوبله انگلیسی نیز برای این انیمه پخش کرد.

خلاصه داستان فصل اول: 

در 11 سالگی، کوتوکو ایواناگا به مدت 2 هفته توسط یوکای ربوده شد و از او خواسته شد تا به "خدای خرد" آن ها تبدیل شود، رابطی بین روح و دنیای انسان ها، او به سرعت قبول کرد ولی بهای آن چشم راست و پای چپش بود. حالا، شش سال گذشته، هر وقت یوکای بخواهد مشکلاتش را حل کند، برای مشاوره به نزد کوتوکو می رود. در همین زمان، کورو ساکوراگاوا دانشجوی 22 ساله، به تازگی با دوست دخترش بهم زده بود بعد از اینکه هر دو با یک کاپا مواجه شدند و او به تنهایی فرار کرد. دیدن این برای او شانسی بود تا با کورو نزدیک تر شود. کوتوکو سریعا وارد عمل شد، با این امید که روزی با کورو ازدواج کند. ولی، او به زودی متوجه شد که کورو مشکلاتی دارد. با دانستن این، از کورو خواست تا در حل مشکلات فراطبیعی مختلف به او کمک کند، با این آرزو که همکار تازه اش در نهایت به او علاقه مند شود.


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی به همین نام میباشد که در تاریخ 20 آپریل 2015 (31 فروردین 1394) منتشر شد.
مانگا "Kyokou Suiri" توسط Katase, Chashiba (طراح) و Shirodaira, Kyou (داستان نویس) در مجله Shounen Magazine R منتشر شده است. 

این مجموعه به زبان انگلیسی با نام In/Spectre توسط Kodansha Comics USA از 22 نوامبر 2016 و به زبان فرانسوی توسط Pika Édition از ژانویه 2018 منتشر شده است.


دانلود انیمه Kyokou Suiri Season 2 با زیرنویس چسبیده فارسی

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Kyokou Suiri کلیک کنید

اخبار
246
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.