تاریخ پخش مجدد فصل چهارم انیمه تلوزیونی "Golden Kamuy" اعلام شد

تاریخ پخش مجدد فصل چهارم انیمه تلوزیونی "Golden Kamuy" اعلام شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Golden Kamuy 4th Seasonروز چهارشنبه تاریخ پخش مجدد این انیمه تلوزیونی را اعلام کرد.

پخش ادامه فصل چهارم این انیمه تلوزیونی در تاریخ 3 آپریل 2023 (14 فروردین 1402) ساعت 23:00 در Tokyo MX و BS11 مجددا آغاز خواهد شد.

کارکنان انیمه قسمت های 7 تا 13 فصل چهارم این انیمه (شامل قسمت های 43-49 از انیمه کلی) را به دلیل درگذشت یکی از اعضای اصلی انیمه در تاریخ 1 نوامبر به تعویق انداختند. در این اطلاعیه اشاره شد که کارمند اصلی که درگذشت برای تولید ادامه انیمه "ضروری" بود، بنابراین کمیته تولید و استودیوی انیمه Brains Base پس از بحث و گفتگو در مورد تاخیر تصمیم گرفتند.

این انیمه فصل چهارم خود را در Tokyo MX، YTV، Hokkaido Broadcasting و BS11 در تاریخ 3 اکتبر 2022 (11 مهر 1401) و در Channel neco در 7 اکتبر به نمایش درآمد. Amazon Prime پخش انیمه را در ژاپن از 3 اکتبر آغاز کرد. Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن پخش کرد و همچنین در حال پخش دوبله انگلیسی نیز میباشد.

انیمه تلوزیونی Golden Kamuy 4th Season در ژانر اکشن - سینن - تاریخی - نظامی - ماجراجویی و شخصیت بالغ، توسط استودیو Brain's Base ساخته شده است.

از عواملی که در ساخت این انیمه مشارکت داشتند، شامل:

کارگردان: Sugahara, Shizutaka

تهیه کننده: Fujiyama, Naokado

کارگردانی صدا: Aketagawa, Jin

کارگردان هنری: Koga, Tooru

فیلمنامه نویس: Takagi, Noboru

موسیقی: Suehiro, Kenichiro

اجرای آهنگ تیتراژ ها: ALI

و...

اولین فصل انیمه تلویزیونی با عنوان "Golden Kamuy" در 9 آپریل 2018 (20 فروردین 1397) پخش شد. Crunchyroll سریال را با زیرنویس انگلیسی در حین پخش در ژاپن پخش کرد و Funimation آن را با دوبله انگلیسی منتشر کرد. فصل دوم این انیمه (Golden Kamuy 2nd Season) در 8 اکتبر 2018 (16 مهر 1397) پخش شد. Crunchyroll سریال را همزمان با پخش آن پخش کرد و Funimation در اواخر همان ماه شروع به پخش دوبله انگلیسی کرد. فصل سوم انیمه (Golden Kamuy 3rd Season) در 5 اکتبر 2020 (14 مهر 1399) پخش شد. Crunchyroll انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن پخش کرد. Funimation یک دوبله انگلیسی پخش کرد.


خلاصه داستان انیمه:

در هکایدو در سرزمین های دوردست شمالی ژاپن, "سوگی موتو" از جنگ بین امپراطوری های روسیه و ژاپن جون سالم به در برده . در حین جنگ به او لقب سوگی موتوی فناناپذیر رو دادن . سوگی مو به امید این که زنش رو که قبلا یک بیوه بوده و در جنگ به بیماری مبتلا شده, نجات بده به دنبال پولدار شدن ـه و به جویندگان طلا پیوسته . در حین جست و جوهاش برای طلا نقشه ی یک محموله ی مخفی طلا رو که متعلق به جنایتکارها و خلافکارهاست, پیدا میکنه . سوگی مو با همکاری یک دختر دورگه ی ژاپنی-روسی که جونش رو در شمال و در شرایط خیلی بد آب و هوایی و اقلیمی نجات داده بوده, قضیه ی مرگباری رو شروع میکنه و اون ها وارد ماجراجویی و تعقیب و گریزی میشن که باید ازش جون سالم به در ببرن و در برابر جنایتکارهایی که به دنبال محموله ی مخفی طلا هستن, ایستادگی کنن... .


دانلود انیمه Golden Kamuy 4th Season با زیرنویس چسبیده فارسی

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Golden Kamuy کلیک کنید

اخبار
300
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.