دو بازیگر جدید به فصل دوم انیمه تلوزیونی "Kyokou Suiri" ملحق شدند

دو بازیگر جدید به فصل دوم انیمه تلوزیونی "Kyokou Suiri" ملحق شدند

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Kyokou Suiri Season 2In/Spectre 2 روز جمعه اعلام کرد که دو بازیگر جدید دیگری به ادامه فصل دوم این انیمه تلوزیونی ملحق شدند.

دو بازیگر جدید عبارتند از:

Hiroshi Yanaka در نقش Goichi Otonashi

Shinji Kawada در نقش Fubuki


انیمه تلوزیونی Kyokou Suiri Season 2 در تاریخ 8 ژانویه (18 دی) در Tokyo MX، در 9 ژانویه (19 دی) در BS NTV و در 14 ژانویه (24 دی) در Animax پخش شد. این فصل ابتدا قرار بود در اکتبر 2022 پخش شود، اما تا ژانویه 2023 به تعویق افتاد. همچنین Crunchyroll در حال پخش این انیمه میباشد.

اولین فصل انیمه تلوزیونی Kyokou Suiri محصول مشترک Crunchyroll و بخشی از Crunchyroll Originals slate بود. این نیمه در 12 ژانویه 2020 (22 دی 1398) در ژاپن در 12 قسمت پخش شد. Crunchyroll یک دوبله انگلیسی نیز برای این انیمه پخش کرد.

این انیمه در ژانر شونن - ماوراء طبیعی - رازآلود - عاشقانه - افسانه‌ ای و شخصیت بالغ، توسط استودیو Brain's Base به کارگردانی Gotou, Keiji ساخته شده است.

از دیگر عواملی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

تهیه کننده: Ozawa, Fumihiro

کارگردانی صدا: Yamada, Haru

فیلمنامه نویس: Takagi, Noboru

موسیقی: Manabe, Akihiro

اجرای آهنگ تیتراژ ها: KanoeRana و Miyano, Mamoru

و...


این انیمه اقتباسی از مانگایی به همین نام میباشد که طراحی آن توسط Katase, Chashiba و داستان نویسی آن برعهده Shirodaira, Kyou بوده است. مانگا Kyokou Suiri در 20 آپریل 2015 (31 فروردین 1394) در مجله Shounen Magazine R منتش رشد. همچنین Kodansha USA Publishing مانگا را به زبان انگلیسی منتشر میکند.


خلاصه داستان انیمه:

در 11 سالگی، کوتوکو ایواناگا به مدت 2 هفته توسط یوکای ربوده شد و از او خواسته شد تا به "خدای خرد" آن ها تبدیل شود، رابطی بین روح و دنیای انسان ها، او به سرعت قبول کرد ولی بهای آن چشم راست و پای چپش بود. حالا، شش سال گذشته، هر وقت یوکای بخواهد مشکلاتش را حل کند، برای مشاوره به نزد کوتوکو می رود. در همین زمان، کورو ساکوراگاوا دانشجوی 22 ساله، به تازگی با دوست دخترش بهم زده بود بعد از اینکه هر دو با یک کاپا مواجه شدند و او به تنهایی فرار کرد. دیدن این برای او شانسی بود تا با کورو نزدیک تر شود. کوتوکو سریعا وارد عمل شد، با این امید که روزی با کورو ازدواج کند. ولی، او به زودی متوجه شد که کورو مشکلاتی دارد. با دانستن این، از کورو خواست تا در حل مشکلات فراطبیعی مختلف به او کمک کند، با این آرزو که همکار تازه اش در نهایت به او علاقه مند شود.


جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط In/Spectre کلیک کنید.

اخبار
242
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.