پوستر جدیدی از پارت دو فصل دوم انیمه "Record of Ragnarok" منتشر شد

پوستر جدیدی از پارت دو فصل دوم انیمه "Record of Ragnarok" منتشر شد


وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Shuumatsu no Walküre II) Record of Ragnarok II روز شنبه پوستر جدیدی برای پرت دوم از فصل دوم این انیمه منتشر کرد. هچنین این وبسایت پنج بازیگر جدید دیگری را برای این انیمه معرفی کرد. 

بازیگران جدیدی که به این انیمه ملحق شدند، عبارتند از:

Ayumu Murase در نقش Zerofuku

Tsubasa Yonaga در نقش  Okita Sōji

Wataru Takagi در نقش  Kondō Isami

Honoka Inoue در نقش  Hlökk

Akira Miki در نقش  Thrud


انیمه تلوزیونی Record of Ragnarok II در دو پارت 15 قسمتی که پارت اول آن 10 قسمت را شامل میشد در 26 ژانویه 2023 (6 بهمن 1401) منتشر شد و پنج قسمت باقی مانده که شامل قسمت های 11 تا 15 میباشد قرار است در اواخر سال جاری منتشر شود. همچنین این انیمه از سوی شرکت netflix نیز انتشار میشود.

اولین فصل انیمه تلوزیونی Record of Ragnarok در 17 ژوئن 2021 (27 خرداد 1400) در 12 قسمت به طور انحصاری در سراسر جهان از سوی شرکت netflix پخش شد. استودیو سازنده فصل اول، بتنهایی استودیو Graphinica بود اما فصل دوم با همکاری دو استودیو Graphinica و Yumeta Company ساخته شد.

دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه مشارکت داشتند، شامل:

کارگردان: Ookubo, Masao

تهیه کننده: Ozawa, Fumihiro

کارگردانی صدا: Ebina, Yasunori

موسیقی: Takanashi, Yasuharu

اجرای آهنگ تیتراژ ها: Minami و Ono, Masatoshi

خالق اصلی: Fukui, Takumi


همچنین این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی  به همین نام میباشد که در 25 نوامبر سال 2017 (4 آذر 1396) در مجله  Comic Zenon منتشر شد. طراحی این مانگا برعهده memura, Shinya و داستان نویسی آن توسط Fukui, Takumi انجام شده است.

مانگا Record of Ragnarok از تاریخ 26 اکتبر 2021 توسط VIZ Media به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان Record of Ragnarok و از 18 ژانویه 2022 به صورت چاپی منتشر شده است. همچنین به صورت دیجیتالی توسط Comikey Media از طریق Comikey و توسط Coamix از طریق Manga Hot منتشر شده است.


خلاصه داستان انیمه:

فراتر از سرزمین بشریت، خدایان جمع شده اند تا برای مسئله‌ای تصمیم بگیرند: ادامه بشریت یا نابودی ان. زیر نظر زئوس خدایان یونان باستان، شمال، هندو و دیگران هر هزار سال یک بار جمع می‌شوند تا سرنوشت انسان ها را تصمیم بگیرند. به دلیل سو استفاده انسان ها از یکدیگر و زمین این بار خدایان رای به انقراض بشریت می‌دهند. ولی قبل از نهایی شدن این حکم، بران‌هیلد یکی از ۱۳ والکری نیمه خدا، پیشنهاد جایگزینی می‌دهد: به جای اینکه بی هیچ هیجانی انسان ها را از بین ببرید، چرا به انها شانس جنگیدن نمیدهدید و راگناروک را عملی نمی‌کنید؟ چرا جنگی تن به تن بین انسان ها و خدایان نمی‌زارید؟


به محض انتشار پارت دوم از فصل دوم انیمه Record of Ragnarok II میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Record of Ragnarok کلیک کنید

اخبار
657
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.