اسپین آف مانگا "The Rising of the Shield Hero" در جلد هفتم به پایان میرسد

اسپین آف مانگا "The Rising  of the Shield Hero" در جلد هفتم به پایان میرسد

اسپین آف مانگا "The Rising  of the Shield Hero" در جلد هفتم به پایان میرسد


اکانت رسمی توییتر هنرمند مانگا، Amamichi Akano، روز چهارشنبه اعلام کرد که مانگای اسپین آف (Tate no Yuusha no Nariagari) The Rising  of the Shield Hero - the gourmet در جلد هفتم به پایان میرسد.

همچنین Akano افزود که جلد نهایی به جای شش چپتر در هفت چپتر منتشر خواهد شد.

مانگای اسپین آف The Rising  of the Shield Hero - the gourmet، که بر آشپزی شخصیت‌ ها تمرکز دارد، در آگوست 2019 (مرداد 1398) در وبسایت Comic Walker Kadokawa منتشر شد. Kadokawa ششمین جلد جمع‌ آوری شده مانگا را روز چهارشنبه منتشر کرد.

مانگا Tate no Yuusha no Nariagari در 5 فوریه 2014 (16 بهمن 1392) توسط Aiya, Kyu طراح این اصر با داستان نویسی Aneko, Yusagi، در مجله Comic Flapper منتشر شد. مانگا Tate no Yuusha no Nariagari به زبان انگلیسی با عنوان The Rising of the Shield Hero توسط One Peace Books از 17 نوامبر 2015 و به زبان روسی توسط XL Media از 16 فوریه 2016 منتشر شد.

همچنین این مانگا اقتباسی از لایت ناولی به همین نام میباشد که در آگوست 2013 منتشر شد.

این لایت ناول الهام بخش یک انیمه تلوزیونی Tate no Yuusha no Nariagari شد که فصل اول آن در 25 قسمت در تاریخ 9 ژانویه 2019 (19 دی 1397) منتشر شد. فصل دوم آن با عنوان "The Rising of the Shield Hero 2"، در آپریل 2022 (فروردین 1401) در ژاپن نمایش داده شد. این انیمه قبلاً به تعویق افتاده بود، زیرا در ابتدا قرار بود در اکتبر 2021 اکران شود. همچنین Crunchyroll فصل دوم این انیمه را پخش کرد. د.

این انیمه در استودیو Kinema Citrus به کارگردانی Abo, Takao منتشر شد.

از دیگر عواملی که در ساخت این انیمه نقش داشتند:

تهیه کننده: Tokumura, Kenichi

کارگردانی صدا: Gou, Fumiyuki

فیلمنامه نویس: Medel, Jennifer

اجرای آهنگ تیتراژ ها: Fujikawa, Chiai و MADKID

خالص اصلی: Aneko, Yusagi

و...


خلاصه انیمه تلوزیونی Tate no Yuusha no Nariagari:

ناتانی نائوفومی، اوتاکویی که هیچ ویژگی خاصی نداره در کتابخانه کتابی را پیدا می‌کند که او را به دنیایی دیگر احضار می‌کند و به او ماموریت داده می‌شود که با ملحق شدن به دیگران با امواج فاجعه بجنگد. او با تصوراتی از یک ماجراجویی بزرگ گروه خود را تشکیل می‌دهد، اما فقط پس از...

اخبار
358
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.