ساخت انیمه جدیدی با عناون "RoOT: Route of Odd Taxi" اعلام شد

ساخت انیمه جدیدی با عناون "RoOT: Route of Odd Taxi" اعلام شد

ساخت انیمه جدیدی با عناون "RoOT: Route of Odd Taxi" اعلام شد


اکانت رسمی توییتر سری انیمه تلوزیونی "Odd Taxi" روز جمعه اعلام کرد که فرانچایزی از این انیمه با عنوان "RoOT/Route of Odd Taxi" به احتمال زیاد ساخته خواهد شد.

فعلا اطلاعات دقیقی از این انیمه اعلام نشده، اما انتظار میرود خبرای های مهمی راجب این انیمه در روزهای آتی منتشر شود.


انیمه تلوزینی Odd Taxi در 6 آپریل 2021 (17 فروردین 1400) در ژاپن به نمایش درآمد و در 13 قسمت پخش شد.  Crunchyroll پخش این انیمه را در غرب برعهده داشت.

همچنین انیمه سینمایی فیلم "Odd Taxi Movie: In the Woods" که بازسازی قسمت های انیمه تلویزیونی این اثر میباشد، اما همچنین اتفاقات پس از پایان انیمه تلویزیونی را به تصویر میکشد؛ در 1 آپریل 2022 (12 فروردین 1401) در 34 سینما در ژاپن اکران شد و در رتبه 10 قرار گرفت و در اولین آخر هفته اکران خود 52 میلیون ین (تقریباً 423685 دلار آمریکا) به دست آورد.

از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، شامل:

کارگردان: Kinoshita, Baku

تهیه کننده: Itou, Hirofumi

کارگردانی صدا: Yoshida, Kouhei

موسیقی: PUNPEE

اجراهی آهنگ تیتراژ ها: Yoshida, Kouhei


خلاصه انیمه تلوزیونی Odd Taxi:

در شهری که باید آشنا باشه، یه چیزی هست که انگار فرق می‌کنه. کوتوکاوا که یه راننده تاکسی‌ـه یک زندگی معمولی داره و با یک سری مسافر دمدمی مزاج سر و کله می‌زنه. یه غریبه نسبتا عجیب هم که هیچ آشنا یا فامیلی تو شهر نداره، سرگرمی کوتوکاوا اینه که قبل از خواب از رادیو به راکوگو گوش کنه. در حال حاضر تنها کسایی که میشه به عنوان دوستش به حساب آورد، دکتر خانوادگیش گوریکی و همکلاسی دبیرستانش کاکیهانا هستن. کاباساوا یه دانشجو‌ـه که دنبال چیزای هیجان انگیزه، شیراکاوا، یه پرستاره که چیزی رو مخفی می‌کنه، هومو ساپینس که یه گروه کمدین‌ـه که فروش خوبی نداره، دوبو، که اوباش شهرن و گروه میستری کیس که ارتباط آنچنانی‌ای نباید داشته باشن، مکالمه با اون ها سر انجام به دختری گم شده رسید.

اخبار
238
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.