ساخت انیمه از مانهوا "Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp" تایید شد

ساخت انیمه از مانهوا "Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp" تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی از مانهوا "Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp" تایید شد


طی خبری که ساعاتی پیش لو رفت، مانهوا "Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp" یک انیمه تلوزیونی اقتباسی دریافت خواهد کرد.

فعلا خبر دقیقی از استودیو سازنده و تاریخ انتشار این انیمه اعلام نشده است. خبرهای تکمیلی احتمالا طی روز های آتی منتشر خواهد شد.


مانهوا (Oegwauisa Elise, Doctor Elise: Queen with a Scalpel) Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp در 18 ساپتامبر 2017 (27 شهریور 1396) در وبسایت KakaoPage منتشر و در 16 فوریه 2021 (28 بهمن 1399) به پایان رسید. داستان نویسی این مانهوا بر عهده Yuin بوده و طراحی آن توسط mini انجام شده است.

مانهوا Doctor Elise: The Royal Lady with the Lamp اقتباسی از وب ناول های Oegwauisa Elise به نویسندگی Yuin میباشد. این در اصل یک مجموعه وبتون است که به طور رسمی در قالب کتاب توسط FineToon (파인툰) از 25 نوامبر 2020 تا 11 نوامبر 2022 منتشر شد.


همچنین این مجموعه از 23 نوامبر 2018 به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی توسط Tappytoon منتشر شده است.

خلاصه داستان مانهوا:

دکتر Song Jihyun در میان جراحان کره ای به عنوان یک اعجوبه شناخته میشود که به دلیل مهارتش در نجات بیماران بدون توجه به شرایط آنها مشهور است. در زندگی گذشته او به عنوان Elise de Clorance، همسر بد اخلاق امپراتور، حسادت و طمع او منجر به از دست دادن عزیزانش و - در نهایت - مرگ او شده بود. به همین دلیل، او عهد کرد که اکنون به جای نابود کردن جان ها، آنها را نجات دهد.
پس از یک سانحه هوایی مرگبار، Elise بار دیگر خود را در بدن سابق خود می یابد. او با دانش قبلی خود از پزشکی مدرن و اکنون فرصتی برای اصلاح اشتباهات خود، مصمم است به عنوان یک پزشک در این زندگی به امپراتوری کمک کند.

اخبار
442
3
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.