تریلر جدیدی از انیمه "Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement" منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه "Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement" منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement" منتشر شد


وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo TamemasuSaving 80,000 Gold in Another World for My Retirement دومین تریلر رسمی خود را از این انیمه روز جمعه منتشر کرد.

انیمه تلوزیونی Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement برای اولین بار در 8 ژانویه 2023 (18 دی 1401) از "!!!Animazing" پخش شد. واحد انیمه اواخر شب در تلویزیون ABC و در تلویزیون آساهی در ژاپن در 7 ژانویه پخش کرد.

بازیگرانی که در این انیمه حضور دارند، شامل:

Rika Nagae در نقش  Mitsuha Yamano

Rika Tachibana در نقش Colette

Kaori Maeda در نقش Sabine

Jun Fukuyama در نقش Takeshi Yamano

Ruriko Aoki در نقش Elinu

Yūji Kameyama در نقش Tobias

Kenyuu Horiuchi در نقش Sore


این انیمه تلوزیونی که در استودیو Felix Film ساخته شده است، کارگردانی آو تهیه کنندگی آن بترتیب توسط Tamada, Hiroshi و Shioya, Yoshiyuki انجام شده است.


خلاصه انیمه تلوزیونی Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement:

میتسوها یک دختر 18 ساله‌ست که اغلب به خاطر قیافه‌ی بچگونه‌ و هیکل کوچیکش با یه دانش آموز راهنمایی اشتباه گرفته می‌شه. داستان زمانی شروع می‌شه که همزمان والدین و برادرش رو توی یک تصادف از دست میده و توی دنیا کاملاً تنها می‌شه. به خاطر شوک از دست دادن خونواده‌ش توی آزمون‌های ورودی دانشگاه رد می‌شه. یه سری آدم به دنبال پول بیمه‌ی والدینش هستن. نمی‌دونه که باید بره دانشگاه یا کارکردن رو شروع کنه. و همچنین کلی هزینه هست که باید نگرانشون باشه، از جمله هزینه‌های زندگی و هزینه‌ی رسیدگی به خونه. یک روز، وقتی که نگران این مسئله‌ست که چطور قراره زنده بمونه، توسط یک موجود مرموز توانایی "پرش دنیایی" بهش داده می‌شه که به اون اجازه میده تا بین "این دنیا" و یک دنیای دیگه جابه‌جا بشه! حالا که این توانایی رو داره، نقشه می‌کشه تا برای آینده یک میلیارد ین توی هردنیا ذخیره کنه، که در مجموع می‌شه 2 میلیارد ین. (80هزار سکه‌ی طلا)!


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لای به همین نام میباشد که FUNA (نویسنده) در نوامبر 2015 این لایت ناول را در وبسایت Shōsetsuka ni Narō منتشر کرد و Kodansha در 30 ژوئن 2017 (9 تیر 1396) با تصویرگری Touzai منتشر کرد.

اخبار
292
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.