فصل دوم انیمه Vinland Saga یک قسمت کوتاه "قسمت 6.5" خواهد داشت

فصل دوم انیمه Vinland Saga یک قسمت کوتاه "قسمت 6.5" خواهد داشت

فصل دوم انیمه تلوزیونی "Vinland Saga" یک قسمت کوتاه "قسمت 6.5" خواهد داشت


حساب رسمی توییتر انیمه تلویزیونی "Vinland Saga" شروع به پخش ویدیوی کوتاهی با عنوان "قسمت 6.5 - غرق شدن در سایه" برای این انیمه کرده است.

متن پایین دارای اسپویل میباشد:

این ویدئو صحنه‌ای را به تصویر میکشد که در مانگا نشان داده نمیشود، جایی که Thorfinn، در ابتدا به عنوان عضوی از مهاجمان Askeladd نشان داده شده بود، چند مرد را در میانه یک یورش از پا در می‌آورد. هنگامی که او وارد خانه ای در نزدیکی میشود، به عنوان یک بزرگسال نشان داده میشود که خانواده ای را میبیند که در خانه خمیده اند.


فصل دوم انیمه تلوزیونی Vinland Saga Season 2 در 9 ژانویه (19 دی 1401) در Tokyo MX، BS11 و Gifu Broadcasting پخش شد. این انیمه در ژاپن در Netflix و سرویس های دیگر پخش میشود. Netflix همچنین انیمه را در سراسر جهان به جز چین پخش میکند و  Crunchyroll این فصل را در سراسر جهان به جز آسیا پخش میکند. Crunchyroll همچنین این فصل را با دوبله های انگلیسی، اسپانیایی آمریکای لاتین، پرتغالی برزیل، آلمانی و فرانسوی پخش میکند.


اولین فصل این انیمه در 8 جولای 2019 (17 تیر 1398) در 24 قسمت پخش شد. ساخت فصل اول توسط استودیو Wit Studio انجام شده بود که در فصل دوم استودیو MAPPA منتقل شد.

عواملی که در ساخت این انیمه نقش داشتند عبارتند از:

کارگردان: Yabuta, Shuuhei

تهیه کننده: Hasegawa, Hiroya

کارگردانی صدا: Hata, Shouji

فیلمنامه نویس: Seko, Hiroshi

موسیقی: Yamada, Yutaka

و...

خلاصه انیمه تلوزیونی Vinland Saga:

حوالی سال ۱۰۰۰ میلادی، وایکینگ‌ها در همه‌جا در حال غارت و کشت و کشتار هستند. تورفین پسر یکی از قویترین جنگجوها ست و خود او نیز جنگجوی قابلی‌ـست. رویای او پیدا کردن سرزمینی‌ـست به نام وینلند، سرزمینی گرم و حاصل‌خیز، جایی که منابع طبیعی زیاد است و انسان‌ها مجبور نیستند برای زنده ماندن با هم بجنگند. بیایید با او همراه شویم و داستان یک جنگجوی واقعی در زمانی پرآشوب را دنبال کنیم...

اخبار
281
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.