زمان پخش فصل دوم انیمه Oshi no Ko در تریلر جدید مشخص شد

زمان پخش فصل دوم انیمه Oshi no Ko در تریلر جدید مشخص شد

وبسایت رسمی فرنچایز تلوزیونی "Oshi no Ko" روز یکشنبه از تریلر جدیدی برای فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان Oshi no Ko" Season 2" به همراه پوستر جدیدی از آن رونمایی کرد.

این تریلر منتشر شده تاریخ پخش دقیق این انیمه را بصورت رسمی فاش کرد. 

فصل دوم این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 3 جولای 2024 (13 تیر 1403) در ژاپن از کانال تلوزیونی Tokyo MX و بیش از 29 کانال دیگر در سراسر ژاپن به نمایش در بیاید. این انیمه همچنین در سرویس ABEMA هم در ژاپن نمایش داده خواهد شد. همچنین شرکت HIDIVE اعلام کرده این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Oshi no Ko" Season 2"


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Oshi no Ko" برای اولین بار در تاریخ 12 آپریل 2023 (23 فروردین 1402) با 90 دقیقه در کانال Tokyo MX ساعت 23:00 نمایش داده شد سپس در همان روز توسط کانال های Chiba TV، Gunma TV، Sun TV، KBS Kyoto، BS11، Shizuoka Broadcasting System، TV Aichi، TVK، Saitama TV، Tochigi TV، Hokuriku Broadcasting، Higashinippon Broadcasting، Hiroshima Home TV، TV Hokkaido، TVQ Broadcasting Kyushu و Broadcasting System of Niigata به نمایش در آمد. این انیمه بعدا در کانال AT-X در 14 آپریل منتشر و در تاریخ 12 آپریل از Abema TV و سایر سرویس های پخش در 13 آپریل پخش شد.

همچنین شرکت HIDIVE این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم میکرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر درام - موزیک - ماوراء طبیعی - سینن و تناسخ، توسط استودیو Doga Kobo ساخته شده بود.

Oshi no Ko


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که به داستان نویسی Aka Akasaka و طراحی Mengo Yokoyari، برای اولین بار در تاریخ 23 آپریل 2020 (4 اردیبهشت 1399) در مجله هفتگی Young Jump منتشر شده است. این مانگا از طریق MANGA Plus به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی درحال انتشار میباشد.

همچنین شرکت Yen Press از 17 ژانویه 2023 درحال انتشار مانگا به زبان انگلیسی میباشد.

مانگا Oshi no Ko در سال 2021 با کسب مقام اول، توانست جایزه هفتمین دوره Next Manga Awards" (Tsugi ni Kuru Manga Taishō) و همچنین در چهل و ششمین جوایز سالانه Kodansha Manga، امسال در رده بهترین مانگا عمومی برنده شود.

همچنین مانگای این اثر را میتوانید در "مانگا پلاس"  که زیرمجموع انی پلاس میباشد، مطالعه کنید.

Oshi no Ko


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

هوشینو آی شونزده‌ساله یه آیدول خوشگل و بااستعداده که طرفدار‌اش خیلی دوسش دارن. تجسم یه دوشیزه پاک و جوون‌‍ه. ولی هر گردویی گردو نیست! گورو آمِمیا یه متخصص زنان و زایمان توی حومه‌شهر و یکی از طرفداران پروپاقرص آی‌‍ه. پس وقتی که آیدول قصه‌مون یهویی حامله سروکله‌ش تو بیمارستانش پیدا می‌شه، گورو خیلی گیج می‌شه. گورو قول یه زایمان بی‌خطر رو بهش می‌ده. ولی نمی‌دونه که ملاقات با به شخصیت اسرارآمیز باعث مرگ زودهنگامش می‌شه- یا تقریباً همچین فکری می‌کرد. چشاماشو باز می‌کنه و می‌بیند بغل آیدول محبوب‌شه، گورو می‌فهمه که بعنوان هوشینو آکوامارین- پسر تازه متولد شده آی، دوباره به دنیا اومده! با دنیاش که زیر و رو شده، گورو به‌زودی یاد می‌گیره که دنیای صنعت سرگرمی با چیزای پر از اندوه و ناراحتی پیچ و تاب خورده، جایی که استعداد همیشه باعث موفقیت نمی‌شه. آیا اون می‌تونه با یه متحد عجیب و غریب و غیرمنتظره از لبخند آی که خیلی دوسش داره محافظت کنه؟


دانلود انیمه Oshi no Ko" 2nd Season" (به محض انتشار)

اخبار
113
6
2 هفته پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.