انیمه Kaijuu 8-gou به جمع بازیگران خود ماکوتو فوروکاوا را اضافه میکند

انیمه Kaijuu 8-gou به جمع بازیگران خود ماکوتو فوروکاوا را اضافه میکند

حساب رسمی توییتر انیمه تلوزیونی (Kaijuu 8-gou) Kaiju No. 8، روز پنجشنبه از یک بازیگر جدید دیگر که به جمع صداپیشگان این انیمه ملحق شده، رونمایی کرد. Makoto Furukawa که صداپیشگی شخصیت‌هایی مانند Saitama در انیمه "One Punch Man" را بر عهده داشته، در این انیمه به ایفای نقش Ryō Ikaruga، فرمانده گردان سوم نیروی دفاعی خواهد پرداخت.

این حساب توییتر همچنین در ادامه اعلام کرد که این شخصیت در قسمت ششم انیمه که در تاریخ 18 ماه می پخش خواهد شد، حضور خواهد داشت.


تصویر منتشر شده از شخصیت و صداپیشه این نقش ها را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:


قسمت اول انیمه تلوزیونی Kaijuu 8-gou برای اولین بار در تاریخ 13 آپریل 2024 (25 فروردین 1403) در کانال TV Tokyo به نمایش در آمد. همچنین شرکت Crunchyroll طبق اعلام خود این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم و برای آن دوبله انگلیسی نیز پخش میکند.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - اکشن - علمی تخیلی و نظامی، توسط استودیو Production I.G درحال ساخت میباشد.

برخی از بازیگرانی که در این انیمه حضور دارند، عبارتند از:

Masaya Fukunishi در نقش Kafka Hibino/Kaiju No. 8

Wataru Katō در نقش Reno Ichikawa

Asami Seto در نقش Mina Ashiro

Fairouz Ai در نقش Kikoru Shinomiya

Kengo Kawanishi در نقش Soshiro Hoshina

Yūki Shin در نقش Iharu Furuhashi

و...

Kaijuu 8-gou


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Naoya Matsumoto، مانگاکا این اثر، در تاریخ 3 جولای 2020 (13 تیر 1399) در مجله +Shounen Jump منتشر شده است. این مانگا به صورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی با عنوان Monster #8 از طریق MANGA Plus درحال انشتار میباشد.

همچنین این مانگا از 7 دسامبر 2021 به زبان انگلیسی با عنوان Kaiju No. 8 توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump imprint درحال انتشار میباشد.

Sheuisha دهمین جلد گردآوری شده از این مانگا را در تاریخ 4 آگوست منتشر کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

انیمه هیولای شماره 8: هیولاهای زشت، چندش و گودزیلا مانندی که "کایجو" نام دارند سال‌هاست که در ژاپن پدیدار شده‌اند. برای جنگیدن با این موجودات، اعضای واحد نظامی زبده که به "نیروی دفاعی" شناخته می‌شوند روزانه جانشان را جهت محافظت از شهروندان به‌خطر می‌اندازند. زمانی که موجودی کشته می‌شود، "جاروکشان" که برای "شرکت پاکسازی حرفه‌ای کایجو" کار می‌کنند برای رسیدگی به جسد فرستاده می‌شوند. هیبینو کافکا، مردی 32 ساله است که از کارش به‌عنوان یک جاروکش ناراضی‌ست. از سنین جوانی، او آرزوی ملحق شدن به نیروی دفاعی و کشتن کایجوها را برای امرار معاش داشته است. پس از چندین تلاش ناموفق، او از رویایش دست کشیده و راضی به زندگی‌ کردن در جایگاهی متوسط با حقوقی قابل قبول می‌شود. بااین‌حال، هنگامی که جوان جاه‌طلب 18 ساله‌‌ی تازه‌‌استخدامی به نام ایچیکاوا رنو به تیم پاکسازی او ملحق می‌شود، او دوباره آرزوی قبلی‌اش مبنی‌بر پیوستن به یگان دفاعی را یه یاد می‌آورد. در پی رخداد مجموعه اتفاقاتی ناخوشایند، و آشنایی با جاروکش تازه‌کار، کافکا با کایجویی از نوع انگل مواجه شده که به زور وارد دهان او می‌شود و او را تبدیل به هیولایی انسان‌نما می‌کند. با داشتن قدرت‌های نوظهورش، کافکا قصد دارد جهت رسیدن به آرزوی دیرینه‌اش، برای آخرین بار تلاشش را بکند.

اخبار
78
0
4 هفته پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.