تاریخ اتمام مانگا "4-Nin wa Sorezore Uso o Tsuku" اعلام شد

تاریخ اتمام مانگا "4-Nin wa Sorezore Uso o Tsuku" اعلام شد

تاریخ اتمام مانگا "4-Nin wa Sorezore Uso o Tsuku" اعلام شد


شماره ماه مارس مجله Bessatsu Shōnen Kodansha روز پنجشنبه فاش کرد که مانگای "4-nin wa Sorezore Uso wo Tsuku" در شماره بعدی مجله در 9 مارس (18 اسفند 1401) به پایان خواهد رسید.

Rikka، Chiyo، Sekine و Tsubasa در سطح متوسط دختران متوسطه هستند. با این حال، در زیر دوستی ایده آل خود، هر یک از آنها راز خود را دارند که از یکدیگر پنهان می کنند. Rikka سربالا، بیگانه ای است که به صورت تصادفی روی زمین فرود آمده است، Chiyo برازنده یک نینجای بازنشسته است، Sekine عصبی دارای قدرت روانی ضعیفی است، و Tsubasa بی تفاوت پسری است که در لباسی مبدل شده است! در حالی که همه آنها سعی میکنند در دنیای جدید و نا آشنا حرکت کنند، این چهار دختر دائماً برای محافظت از اسرار خود در موقعیت های پوچ قرار می گیرند.


مانگا 4-nin wa Sorezore Uso wo Tsuku با قلم و داستان نویسی Kashihara, Madoka در 9 آپریل 2020 (21 فروردین 1399) در مجله Bessatsu Shounen Magazine منتشر شد.


همچنین این مانگا الهام بخش یک انیمه اقتباسی تلویزیونی بنام "4-nin wa Sorezore Uso wo Tsuku" بود که در 16 اکتبر 2022 (24 مهر 1401) به نمایش درآمد. Crunchyroll انیمه را در حین پخش در ژاپن با عنوان The Little Lies We All Tell پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن - مدرسه ای - ماوراء طبیعی - قدرت های فوق العاده و شوخ طبعی، توسط استودیو Studio Flad ساخته شد.

اخبار
230
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.