مانگا Tomodachi Game با انتشار جلد 26 به پایان میرسد

مانگا Tomodachi Game با انتشار جلد 26 به پایان میرسد

جلد بیست و پنجمین مانگا "Tomodachi Game" به قلم "Yamaguchi" و "Satou" روز پنجشنبه در تاریخ 9 می فاش کرد که خبر مهمی برای طرافداران این مجموعه نیز خواهد داشت.

طبق این خبر، داستان این مجموعه جذاب بصورت رسمی با انتشار جلد بیست و ششم به پایان خواهد رسید.

این مانگا به نویسندگی Mikoto Yamaguchi و طراحی Yuuki Satou، برای اولین بار در تاریخ 9 دسامبر 2013 (18 آذر 1392) در مجله Bessatsu Shounen Magazine منتشر شده بود. این مانگا به صورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی با عنوان Tomodachi Game از طریق K Manga درحال انتشار میباشد.

این مجموعه همچنین به زبان اسپانیایی با عنوان Tomodachi Game: Los Juegos de la Amistad توسط انتشارات Way Ediciones از مارس 2016 منتشر میشود.

این مانگا در آگوست سال 2020 وارد آرک نهایی خود شده بود.

Tomodachi Game


خلاصه داستان این مانگا:

یوئچی کاتاگیری کل زندگیش رو با مشکلات مالی دست‌وپنجه نرم کرده، اما به لطف دوستای نزدیکی که داره، یاد گرفته که راضی و مثبت باشه. به خاطر قولی که بهشون داده، یوئیچی پول کافی جمع می‌کنه تا توی اردوی مدرسه بهشون ملحق بشه. اما وقتی که پول‌های جمع‌شده، به طرز عجیبی ناپدید شد، دو نفر از دوستای یوئیچی مشکوک به مسئول گم شدن پول‌ها شدن، شیهو ساواراگی و ماکوتو شیبه، همون کسایی که مسئول جمع کردن پول‌ها بودن. با وجود بی‌گناهی، شیهو و ماکوتو، وقتی که کسی نخواست قدم پیش بذاره، مسئولیت کوتاهی در نگهداری از پول رو قبول کردن. چند روز بعد، یوئیچی و دوستاش، نامه‌ی مرموزی رو دریافت کردن که همه‌شون رو فریب داد تا با همدیگه ملاقات کنن. به محض رسیدن، بهشون حمله شد و بی‌هوش شدن. اونا توی یه اتاق اسرارآمیز و کنار شخصی به اسم مانابو-کون به هوش میان. یه کاراکتر یکی از برنامه‌های کودک جنجالی که به خاطر محتوای مخرب، پخشش متوقف شد.اون بهشون میگه که یکی از اونا به طرز غیرمستقیم، اونا رو جمع کرده تا یه بدهی بزرگ رو تسویه کنن. اونا باید "بازی دوستی" رو انجام بدن. یه سری از بازی‌ها که قدرت دوستی بین اونا رو آزمایش می‌کنه. همونطور که به خاطر ازدیاد خیانت‌ها و رازها، اعتماد بین اعضای گروه متزلزل میشه، یوئیچی باید تصمیم بگیره که به کدوم یکی از دوستاش می‌تونه واقعا اعتماد کنه و در نهایت، هویت خیانت‌کار رو فاش کنه.

اخبار
71
1
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.