ساخت انیمه Awajima Hyakkei تایید شد

ساخت انیمه Awajima Hyakkei تایید شد

وبسایت شرکت ژاپنی انتشارات Ohta، روز پنجشنبه در خبری رسمی اعلام کرد که یک انیمه تلوزیونی جدید با عنوان "Awajima Hyakkei" که اقتباسی از مانگا در همین عنوان میباشد، تایید شده است. بلافاصله بعد این خبر وبسایتی برای این انیمه افتتاح و در آن از پوستری برای این انیمه رونمایی شد.

این وبسایت فعلا جزئیات بیشتری در مورد این انیمه فاش نکرده است.


پوستر منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Awajima Hyakkei


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Takako Shimura، مانگاکا این اثر، ابتدا در تاریخ 7 ژوئن 2011 (17 خرداد 1390) در وبسایت pocopoco از انتشارات Ohta منتشر و سپس  در جولای 2016 به Ohta Web Comic منتقل شد. 

این مانگا در سال 2019 مدتی طولانی متوقف شد و پس از سه سال با پخش ماهانه در ژانویه 2022 انتشار دوباره خود را از سر گرفت. سپس دوباره این مانگا در آگوست 2022 وقفه داشت و در نوامبر 2023 از سر گرفته شد.

مانگا Awajima Hyakkei همچنین برنده جایزه نوزدهمین جشنواره هنر رسانه ژاپن در سال 2015 شده است.

Awajima Hyakkei


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

این مجموعه درباره گروهی از دختران نوجوان است که در یک "مدرسه موسیقی مخصوص دختران" درس می‌خوانند. داستان، خاطرات دوران شکل‌گیری شخصیت این دختران را روایت میکند و در این بین، بین راویان مختلف و زمان‌های گوناگون جابجا می‌شود. دختران از سراسر ژاپن به "خانه شبانه‌روزی" یا همان اردوگاه تمرینی مدرسه موسیقی Awajima می‌آیند تا روی صحنه اجرا کنند. هر کدام از این دختران، آرزوها و داستان‌های خود را دارند.


دانلود انیمه Awajima Hyakkei (به محض انتشار)

اخبار
78
0
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.