مانگا Sousou no Frieren وارد وقفه دیگری خواهد شد

مانگا Sousou no Frieren وارد وقفه دیگری خواهد شد

یست و چهارمین شماره امسال مجله Shonen Sunday از Shogakukan، روز چهارشنبه در خبری رسمی اعلام کرد که مانگا (Sousou no Frieren) Frieren: Beyond Journey's End از شماره 25 این مجله که قرار است در تاریخ 15 می (26 اردیبهشت) ارسال شود، دوباره وارد وقفه دیگری خواهد شد.

این مانگا بتازگی پس از وقفه یک ماهه در شماره 22 و 23 این مجله، در روز 24 آپریل (5 اردیبهشت) به انتشار خود بازگشته بود.

Sousou no Frieren


مانگا Sousou no Frieren برای اولین بار با داستان نویسی Kanehito Yamada و طراحی Tsukasa Abe، در تاریخ 28 آپریل 2020 (9 اردیبهشت 1399) در مجله Shounen Sunday منتشر شد. این مانگا از 9 نوامبر 2021 به زبان انگلیسی با عنوان Frieren: Beyond Journey's End توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Sunday درحال انتشار میباشد.

این مجموعه همچنین از طریق VIZ Manga به صورت همزمان منتشر شده است.

این مانگا برنده جوایز متعددی از جمله جایزه  "خلاق جدید" برای بیست و پنجمین جایزه فرهنگی سالانه Tezuka Osamu در سال 2021 و چهاردهمین جایزه Manga Taisho در سال 2021 شده است. همچنین این مانگا  چهل و ششمین جوایز در می 2022. میز گرد رمان‌های گرافیکی و کمیک انجمن کتابخانه‌های آمریکا (GNCRT) این مانگا را در فهرست ده کتاب برتر خود از فهرست بهترین رمان‌های گرافیکی برای بزرگسالان در سال 2022 گنجاند.

میز گرد رمان‌های گرافیکی و کمیک انجمن کتابخانه‌های آمریکا (GNCRT) این مانگا را در فهرست ده کتاب برتر خود از فهرست بهترین رمان‌های گرافیکی برای بزرگسالان در سال 2022 گنجاند.

همچنین مانگای این اثر را میتوانید در "مانگا پلاس"  که زیرمجموع انی پلاس میباشد، مطالعه کنید.

Sousou no Frieren


خلاصه داستان این مانگا:

پادشاه شیاطین شکست خورده و گروه قهرمانان پیروز، قبل جدا شدن از هم به خانه برمیگردند‌. آن چهار نفر - فریرن جادوگر، هیمل قهرمان، هیتر کشیش و اِیسن جنگجو - درمورد یک دهه سفر خود صحبت میکنند تا زمان خداحافظی فرا برسد. ولی گذر زمان برای اِلف‌ها متفاوت است و فریرن، شاهد مرگ آهسته تک تک همراهان خود میشود. قبل از مرگ، هیتر موفق میشود شاگرد جوانی به نام فِرن را به فریرن بسپرد‌. به دلیل علاقه اون اِلف‌ به جمع کردن جادو، آن دو سفری بی‌هدف را شروع میکنند و مکان‌هایی که گروه قهرمانا‌ن قبلا رفته بودند را دوباره میبینند. در طول این سفر، فریرن کم کم متوجه پشیمانی خود از فرصت‌های از دست رفته برای روابط صمیمی‌تر با همراهانش -که دیگر مرده‌اند- میشود‌.

اخبار
89
2
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.