یوشیهیرو توگاشی با انتشار پستی در توییتر به بازگشت دوباره مانگا "Hunter X Hunter" اشاره کرد

یوشیهیرو توگاشی با انتشار پستی در توییتر به بازگشت دوباره مانگا "Hunter X Hunter" اشاره کرد

روز چهارشنبه Yoshihiro Togashi هنرمند و طراح مانگای "Hunter X Hunter" با انتشار پستی در اکانت توییتر رسمی خود اشاره کرد دوباره شروع به طراحی ادامه این مانگا کرده است. Togashi در این پست، عکسی از یک صفحه را منتشر کرد که در گوشه آن شماره 5 دیده میشود. او در توضیح این تصویر نوشت که روی چپتر 405 از این مانگا در حال کار است.

نکته جالب توجه در این پست، اشاره Togashi به انیمه «!Moon Healing Escalation» بود. او در این پست عبارت «تحول درمانی ماه» را نوشته بود که به یکی از حرکات این شخصیت کارتونی اشاره دارد. ناگفته نماند که Naoko Takeuchi، همسر Togashi، خالق انیمه «!Moon Healing Escalation» است.

همچنین Togashi از روز انتشار این تصویر با شماره 5، او روز پنجشنبه تصویری از دو نسخه خطی دیگر، یکی با شماره 6 و دیگری با 7، منتشر کرد که به پیشرفت در چپتر های 406 و 407 اشاره میکند.


Togashi اخیراً در اکتبر گذشته اشاره کرد که این مانگا به زودی بازخواهد گشت و عکسی از گوشه یک دست نوشته با متن «از اول شروع کن» به اشتراک گذاشت. او در مارس 2023 فاش کرد که چپتر 401 این مانگا تکمیل شده است، اگرچه او زمان بازگشت انتشار این سری مانگا را تأیید نکرد.

این مانگا در ژانویه 2023 با چپتر 400 بدلایل مشکلات Togashi متوقف شد. Shueisha در آن زمان اظهار داشت که با Togashi مشورت کرده و تصمیم گرفته است که این مانگا نباید از یک قالب سریالی هفتگی در آینده پیروی کند. همچنین در آن دوره دپارتمان اضافه کرد که به محض اطلاع از جزئیات دقیق بازگشت مانگا و نحوه سریال سازی مانگا در آینده، جزئیات را در مجله منتشر شده، فاش خواهد کرد.

این مانگا پس از تقریباً چهار سال وقفه که در نوامبر 2018 خورده بود، در چهل و هفتمین شماره مجله هفتگی Shounen Jump در سال 2022 که در اکتبر ارسال شد، بازگشت.

Hunter x Hunter


مانگا Hunter X Hunter برای اولین بار در تاریخ 3 مارس 1998 (12 اسفند 1376) در مجله هفتگی Shounen Jump، توسط Yoshihiro Togashi مانگاکا این اثر منتشر شده است. این مانگا از 5 آپریل 2005 توسط شرکت VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump Advanced به زبان انگلیسی منتشر شده است.

همچنین این مانگا به زبان پرتغالی برزیل توسط Jbc از ژانویه 2008؛ به زبان اسپانیایی توسط Panini Comics از اکتبر 2012؛ و به زبان ایتالیایی توسط Panini Comics درحال انتشار میباشد.

این مانگا از سال 2006 به دلیل مشکلات سلامتی Yoshihiro Togashi به طور نامنظم منتشر شده است.

Hunter x Hunter


این مانگا همچنین الهام بخش یک انیمه تلوزیونی با عنوان "Hunter x Hunter (2011)" بوده است که برای اولین بار در تاریخ 2 اکتبر 2011 (10 مهر 1390) به نمایش در آمد و با 148 قسمت در سال 2014 (1393) به پایان رسید. شرکت Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم میکرد. این انیمه سریالی داستان مانگا را از ابتدا بازگو کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - فانتزی - اکشن و ماجراجویی، توسط استودیو Madhouse ساخته شده بود.

Hunter x Hunter (2011)


اخبار
174
2
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.