استودیو MAPPA تولید انیمه "Yuri!!! on Ice The Movie: Ice Adolescence" را لغو کرد.

استودیو MAPPA تولید انیمه "Yuri!!! on Ice The Movie: Ice Adolescence" را لغو کرد.

در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۴، استودیوی MAPPA به همراه کمیته‌ی تولید فیلم سینمایی «یوری روی یخ: دوران نوجوانی یخی» با وجود انتظار مشتاقانه‌ی طرفدارانی که صبورانه منتظر اکران آن بودند، لغو تولید این فیلم را اعلام کردند.

کمیته‌ی تولید و کارکنان استودیو با برگزاری جلسات متعدد و انجام تعدیلاتی برای تکمیل فیلم تلاش بسیاری کردند. با این حال، به دلیل شرایط خاصی که به طور علنی اعلام نشده است، در نهایت مجبور به توقف تولید فیلم شدند.بیانیه‌ی کامل در مورد لغو فیلم به شرح زیر است:

با سپاس فراوان از اینکه همواره از «یوری روی یخ» حمایت کرده‌اید.

با تاسف اعلام می‌داریم که در خصوص فیلم سینمایی «یوری روی یخ: دوران نوجوانی یخی» که اکران آن به تعویق افتاده بود، تصمیم بر لغو تولید آن گرفته شد.

می‌دانیم نتوانسته‌ایم انتظارات هوادارانی که منتظر این فیلم بوده‌اند و در طول این سال‌ها از ما حمایت کرده‌اند، برآورده کنیم و عمیقا از این بابت پوزش می‌طلبیم.

کمیته‌ی تولید و کارکنان استودیو، جلسات متعددی برگزار کردند تا بتوانند این فیلم را بسازند و به نمایش درآورند؛ اما به دلیل شرایط مختلف، ناچار به توقف تولید آن شدیم.

از همه‌ی کسانی که منتظر اکران فیلم بودند، صمیمانه پوزش می‌طلبیم و یک‌بار دیگر از حمایت مستمر شما سپاسگزاریم.

پروژه‌ی «یوری روی یخ»

استودیوی MAPPA

مدیرعامل استودیو MAPPA، مانابو اوتسوکا، پیش‌تر در مصاحبه‌ای گفته بود که انیمه‌ی «یوری روی یخ» با وجود کسب تحسین گسترده، درآمد حاصل از آن برای استودیو هم‌خوانی با موفقیت انیمه نداشت. این عدم تناسب باعث شد تا MAPPA مدل کسب‌وکار خود را دوباره ارزیابی کند و به دنبال راه‌هایی برای کنترل بیشتر بر روی پروژه‌های تولیدی‌اش باشد.

فیلم سینمایی «یوری روی یخ: دوران نوجوانی یخی» در آوریل ۲۰۱۷ در رویداد نمایشی «یوری روی صحنه» معرفی شد. اکران این فیلم در ابتدا برای سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده بود، اما بعداً با تأخیر مواجه شد.درباره‌ی یوری روی یخمجموعه‌ی اصلی «یوری روی یخ» یک انیمه‌ی ورزشی ژاپنی درباره‌ی اسکیت روی یخ است. این مجموعه توسط استودیو MAPPA تولید شد، سائو یاماموتو کارگردانی و نویسندگی آن را برعهده داشت و فیلمنامه‌های اصلی توسط میتسورو کوبُو زیر نظر جون شیشیدو به عنوان کارگردان ارشد نوشته شدند. طراحی شخصیت‌ها توسط تاداشی هیراماتسو انجام شد و موسیقی آن ساخته‌ی تارو اومه‌بایاشی و تاکو ماتسوشیبا است. طراحی حرکات اسکیت روی یخ بر عهده‌ی کنجی میاموتو بود که همچنین خود او حرکات را اجرا کرد و صداهای ضبط‌شده‌ی آن به عنوان افکت‌های صوتی اسکیت استفاده شد.این مجموعه در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۶ به نمایش درآمد و در ۲۲ دسامبر ۲۰۱۶ با مجموع ۱۲ قسمت به پایان رسید.

source: Official Website

اخبار
138
1
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.