مانگا Hajime no Ippo بمدت یک هفته وارد وقفه شد

مانگا Hajime no Ippo بمدت یک هفته وارد وقفه شد

بیستمین شماره امسال مجله هفتگی Shounen Magazine از Kodansha، روز پنجشنبه فاش کرد که مانگای (Hajime no Ippo) !Hajime no Ippo: Fighting Spirit، این هفته وارد وقفه خواهد شد تا برای دو شماره 21 و 22 مجله ترکیبی آماده شود.

این مانگا برای اولین توسط George Morikawa مانگاکا این اثر، در تاریخ 27 سپتامبر 1989 (5 مهر 1368) در مجله هفتگی Shounen Magazine منتشر شد. این مانگا به صورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی با عنوان Hajime no Ippo: Fighting Spirit توسط Kodansha USA از طریق K Manga درحال انتشار میباشد.

مانگا Hajime no Ippo تا اکتبر 2013 بیش از 94 میلیون نسخه فروخته است و پانزدهمین جایزه Kodansha Manga را برای بهترین Shounen Manga در سال 1991 دریافت کرد.

Hajime no Ippo


خلاصه داستان این مانگا:

داستان انیمه درباره پسری به نام ماکونوچی ایپو است که دانش آموز مدرسه ای در ژاپن است . او علاوه بر تحصیل در مدرسه اغلب به مادرش در اداره امور خانه کمک می کند و در بیرون خانه نیز برای بدست آوردن خرج خانه مشغول کار است اما داستان انیمه به همینجا ختم نمی شود چرا که ایپو در مدرسه وضعیت مناسبی ندارد و اغلب توسط بچه ها مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و نمی تواند از خود در برابر آن ها دفاع کند تا اینکه یک روز با فردی به نام تاکامورا مامورو آشنا می شود که یک بوکسور حرفه ای است . تاکامورا، ایپو را با خود به باشگاه بوکس می برد و از آنجاست که اولین جرقه های این ورزش وعلاقه مندی آن در ایپو بوجود می آید که …

اخبار
98
0
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.