مانگا Fushigi no Kuni no Bird وارد آرک نهایی خود شد

مانگا Fushigi no Kuni no Bird وارد آرک نهایی خود شد

حساب رسمی توییتر رسمی مجله Harta از Kadokawa روز پنجشنبه فاش کرد که مانگای (Fushigi no Kuni no Bird) Isabella Bird in Wonderland: Unbeaten Tracks in Japan وارد آرک نهایی خود شده است.

این مانگا برای اولین بار توسط Taiga Sassa مانگاکا این اثر، در تاریخ 15 مارس 2013 (25 اسفند 1391) در مجله Harta منتشر شد. این مانگا همچنین از 20 ژانویه 2018 در نسخه های دو زبانه ژاپنی-انگلیسی توسط Kadokawa درحال انتشار میباشد.

کادوکاوا نسخه دوزبانه جلد اول مانگا را در ژانویه 2018 منتشر کرد. نسخه دو زبانه که هم برای دانش آموزان مبتدی و هم پیشرفته انگلیسی در ژاپن طراحی شده است، دارای متن انگلیسی در پنل ها با متن ژاپنی در حاشیه است.

Fushigi no Kuni no Bird


خلاصه داستان این مانگا:

Isabella Bird، زن ماجراجوی اسکاتلندی، در سفری هیجان‌انگیز به ژاپن در سال ۱۸۷۸، راهی سفری بی‌نظیر میشود. او که نامش در تاریخ به عنوان اولین غربیِ سفر به مناطق دورافتاده ژاپن ثبت شده، سفری پرمخاطره را به سمت شمال آغاز میکند تا با مردمی بومی به نام Ainu آشنا شود و فرهنگ و زندگی آنها را از نزدیک ببیند. این داستان واقعی، ماجراجویی‌های Isabella و شجاعت او در کشف ناشناخته‌ها را به تصویر می‌کشد.

اخبار
81
0
2 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.