تریلر جدید انیمه Sand Land: The Series منتشر شد

تریلر جدید انیمه Sand Land: The Series منتشر شد

وبسایت رسمی فرنچایز "Sand Land" روز چهارنشبه از جدیدترین تریلر منتشر شده برای انیمه ona این فرنچایز با عنوان "Sand Land: The Series" به همراه پوستر جدیدی از آن رونمایی کرد. این تریلر ادامه آرک جدید این انیمه را نمایش میدهد.

این انیمه همانطور که قبلا اعلام شده بود، در تاریخ 20 مارس 2024 (1 فروردین 1403) با انتشار 7 قسمت ابتدایی خود به طور انحصاری در سراسر جهان در برنامه‌ "STAR Anime Series" از +Disney نمایش داده شد. همچنین گفته شده بود قسمت های 8 تا 13 آن هر چهارشنبه بصورت یک قسمت پخش میشود و از قسمت 7 تا 13 یک آرک کاملاً جدید با عنوان "Angelic Heroes" آغاز میکند.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Sand Land: The Series


برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش میکنند، عبارتند از:

Mutsumi Tamura در نقش Beelzebub

Kazuhiro Yamaji در نقش Rao

Chō در نقش Thief

Satoshi Tsuruoka در نقش General Are

Nobuo Tobita در نقش General Zau

Mikako Komatsu در نقش Anne

Ayumu Murase در نقش Muniel

و...

انیمه Sand Land: The Series در ژانر فانتزی , اکشن , ماوراء طبیعی , ماجراجویی توسط همکاری استودیو های Sunrise , Anima و Kamikaze Douga درحال ساخت میباشد.

داستان این انیمه جدید از سری این مانگا شامل پلات هایی میباشد که در انیمه سینمایی "Sand Land" به تصویر کشیده نشده و همچنین صحنه های معروف از مانگا و داستان جدیدی که دنبال سری سینمایی آن میباشد را به نمایش قرار میدهد.

Sand Land: The Series


این انیمه ona اقتباسی از مانگای کوتاهی با عنوان "Sand Land" میباشد که توسط Akira Toriyama مانگاکا این اثر در مجله هفتگی Shounen Jump در تاریخ 9 می 2000 (20 اردیبهشت 1379) منتشر شده و در 8 آگوست 2000 (18 مرداد 1379) به اتمام رسیده است.

این مانگا به زبان انگلیسی توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump imprint در 24 دسامبر 2003 منتشر شد.

همچنین بتازگی این مانگا الهام بخش یک بازی اکشن نقش آفرینی شده است.


خلاصه داستان این انیمه:

در آینده ای دور که به عنوان سرزمین شنی شناخته می شود، جنگ کل زمین را نابود کرده است و تنها یک زمین باقی میماند که در آن منبع آب توسط پادشاه حریص کنترل می شود. شیاطین و انسان‌ها در دنیای خشکسالی با هم زندگی می‌کنند، تا اینکه کلانتر Rao در جستجوی یافتن دریاچه Phantom...


دانلود انیمه Sand Land: The Series (به محض انتشار)

اخبار
130
1
2 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.