تریلر پارت دو فصل دوم انیمه Mushoku Tensei منتشر شد

تریلر پارت دو فصل دوم انیمه Mushoku Tensei منتشر شد

روز شنبه در جریان برگزاری رویداد AnimeJapan 2024 در بخش فرنچایز "Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu" از تریلری برای پارت دو از فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2) Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 2 Part 2 رونمایی شد. 

این تریلر منتشر شده پیش نمایش آهنگ اندینگ انیمه را با عنوان "Mamoritai Mono" نشان میدهد که توسط Yuiko Oohara درحال اجرا میباشد.

پارت دوم این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در 8 آپریل 2024 (20 فروردین 1403) در کانال های Tokyo MX، KBS Kyoto و BS11 در ژاپن، نمایش داده شود. همچنین این انیمه بعدا توسط کانال Sun TV پخش خواهد شد. 

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2


پارت اول از فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu) Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 2، با قسمت صفر در تاریخ 3 جولای 2023 (12 تیر 1402) در کانال Tokyo MX و سایر شبکه ها به نمایش در آمد. این فصل همچنین همزمان در ABEMA و d Anime Store پخش شد. همچنین شرکت Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم کرد.

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

موقع نجات دادن یه غریبه از تصادف ترافیکی کشته شد، یه نیت 34ساله به عنوان رودئوس گریرات توی دنیایی از جادو تولد تازه‌ای پیدا کرد، یک نوزاد تازه متولد شده. با دانش، تجربه و پشیمانی‌هایی که از زندگی گذشته‌ش باقی مونده بود، رودئوس قسم خورد زندگی راضی‌کننده‌ای رو پیش ببره و اشتباهات گذشته‌ش رو تکرار نکنه. حالا با مقدار عظیمی از نیروی جادویی به همراه ذهن یک بزرگسال نعمت داده شده، رودئوس به عنوان یه نابغه که توسط والدین جدیدش به وجود اومده، دیده میشه. طولی نکشید که خودشو در حال درس خوندن تحت نظر پدر شمشیرزن‌‍ش و یه دانشمند به اسم راکسی میگوردیا پیدا کرد، همه برای....


دانلود انیمه Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2 (به محض انتشار)

اخبار
477
1
2 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.