ساخت فصل دوم انیمه Mato Seihei no Slave تایید شد

ساخت فصل دوم انیمه Mato Seihei no Slave تایید شد

وبسایت رسمی فرنچایز "Mato Seihei no Slave" روز جمعه در طی خبری رسمی اعلام کرد ساخت فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Mato Seihei no Slave 2nd SeasonChained Soldier Season 2 تایید شده است. این وبسایت همچنین در ادامه از تریلری برای معرفی فصل جدید به همراه یک پوستر رسمی برای آن رونمایی کرد.

فعلا تاریخ انتشار فصل دوم اعلام نشده است.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Mato Seihei no Slave 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان (Mato Seihei no Slave) Chained Soldier برای اولین بار در تاریخ 4 ژانویه 2024 (14 دی 1402) در ژاپن از شبکه های AT-X، Tokyo MX، BS-Asahi و MBS به نمایش در آمد. این انیمه پیش از این قرار بود در سال 2023 به نمایش در بیاید. همچنین شرکت اHIDIVE این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم کرد. 

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن , فانتزی , اکشن، توسط استودیو Seven Arcs ساخته شده بود.

Mato Seihei no Slave


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که به داستان نویسی Takahiro و طراحی Youhei Takemura، در تاریخ 5 ژانویه 2019 (15 دی 1397) در مجله +Shounen Jump منتشر شده است.

این مانگا از 16 آگوست 2022 به زبان انگلیسی با عنوان Chained Soldier توسط Yen Press درحال انتشار میباشد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

هنگامی که ورودی هایی به بعد دیگری به نام "Mato" در سراسر ژاپن ظاهر می شود، منبع جدیدی به نام "Peaches" کشف می شود که توانایی های منحصر به فردی را فقط به زنان می دهد. با این حال، هیولاهای خطرناکی به نام "Yomotsu Shuuki" نیز در سراسر Matoپرسه می زنند و از آن زمان تاکنون مسئول بلایای مختلفی بوده اند. برای مبارزه با آنها، دولت سپاه ضد شیاطین را تشکیل داد، یک گروه نخبه از زنان که قدرت را از Peaches دریافت کرده اند.یک روز دانش آموز دبیرستانی به نام Yuuki Wakura در حال رفتن از مدرسه به خانه بود که ناگهان در ورودی Mato گم میشود. هنگامی که او درخواست کمک می کند، بلافاصله توسط Kyouka Uzen، رئیس واحد هفتم سپاه ضد شیطان، او را نجات می دهد. او با شناخت پتانسیل‌ های او و همچنین نیاز به او برای مؤثرتر کردن قدرت Peaches، از Yuuki می‌خواهد که با تبدیل شدن به برده‌اش، به سپاه ضد شیاطین بپیوندد، موقعیتی که او ممکن است لذت‌ بخشتر از آن چیزی باشد که در ابتدا فکر می‌کرد...


دانلود انیمه Mato Seihei no Slave 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
534
0
2 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.