تریلر جدید فصل هفتم انیمه Boku no Hero Academia منتشر شد

تریلر جدید فصل هفتم انیمه Boku no Hero Academia منتشر شد

روز یکشنبه در جریان برگزاری رویداد AnimeJapan 2024 در بخش فرنچایز "Boku no Hero Academia"، از دومین تریلر رسمی و کامل منتشر شده برای فصل هفتم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Boku no Hero Academia 7th Season) My Hero Academia Season 7 رونمایی شد.

این تریلر منتشر شده پیش نمایش آهنگ اوپنینگ انیمه را با عنوان "Dare wagatame " که توسط TK از Ling tosite sigure اجرا شده، نشان میدهد.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 4 می 2024 (15 اردیبهشت 1403) ساعت 5:30 بعد از ظهر از کانال های YTV و NTV به نمایش در بیاید.

Boku no Hero Academia 7th Season


برخی از بازیگرانی که در فصل جدید این انیمه حضور دارند، عبارتند از:

Daiki Yamashita در نقش Izuku Midoriya

Yuuki Kaji در نقش Shouto Todoroki

Nobuhiko Okamoto در نقش Katsuki Bakugou

Kent Miyake در نقش All Might

Junichi Suwabe در نقش Shouta Aizawa

Ayane Sakura در نقش Ochako Uraraka

Misato Fukuen در نقش Himiko Toga

Hiro Shimono در نقش Dabi

و...

انیمه تلوزیونی Boku no Hero Academia 7th Season در ژانر شونن , مدرسه ای , اکشن , قدرت های فوق العاده، توسط استودیو Bones درحال ساخت میباشد.

Boku no Hero Academia 7th Season


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

می دونید ، مردم با حق برابر به این دنیا نمیان . میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد ازار و اذیت همکلاسی هایش قرار می گرفت که قدرت های فوق العاده داشتند ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا اومده بود . تمام این اتفاق ها باعث نشد اون از حرکت به سمت چیزی که آرزوش رو داشت دست بکشه ، تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه تو زندگی تحسینش می کرد ، ممکنه در اوج ناامیدی ، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن … با کمک کسی که همیشه می خواست مثل او باشه شانسی برای رسیدن به رویا هاش پیدا کنه ؟


دانلود انیمه Boku no Hero Academia 7th Season (به محض انتشار)

اخبار
915
1
3 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.