پوستر جدید از فصل آخر انیمه Beastars منتشر شد

پوستر جدید از فصل آخر انیمه Beastars منتشر شد

وبسایت رسمی فرنچایز تلوزیونی "Beastars" روز جمعه از اطلاعاتی از فصل آخر این انیمه با عنوان "Beastars Final Season" به همراه پوستر جدید و رسمی از آن رونمایی کرد. همچنین این وبسایت بازگشت بازیگران اصلی را به فصل اخر این انیمه تایید کردند.

این وبسایت در ادامه اعلام کرد این انیمه در دو پارت جداگانه پخش خواهد شد. پارت اول امسال (1403) توسط شرکت Netflix بصورت رسمی استریم خواهد شد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Beastars Final Season


برخی از بازیگرانی که حضور آنها در انیمه اعلام شده، عبارتند از:

Chikahiro Kobayashi در نقش Legoshi

Yuuki Ono در نقش Louis

Sayaka Senbongi در نقش Haru

و...

انیمه تلوزیونی Beastars Final Season در ژانر شونن , مدرسه ای , درام , روانشناختی , دلهره‌آور , انسان‌انگاری، توسط استودیو Orange درحال ساخت میباشد. فصل آخر قرار است آرک جدید در مانگای Itagaki را اقتباس کند.

همچنین اعلام شده کارگردانی این انیمه برعهده Shinichi Matsumi خواهد بود.

Beastars Final Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Beastars" برای اولین بار در تاریخ 10 اکتبر 2019 (18 مهر 1398) در ژاپن و در واحد برنامه ریزی Fuji TV's [+Ultra] در TV Nishinippon به نمایش در آمد و با 12 قسمت در تاریخ 26 دسامبر 2019 (5 دی 1398) به پایان رسید. این فصل توسط شرکت Netflix در خارج از ژاپن در مارس 2020 منتشر شد.

دومین فصل تلوزیونی این انیمه با عنوان "Beastars 2nd Season" در تاریخ 7 ژانویه 2021 (18 دی 1399) در ژاپن و در واحد برنامه ریزی Fuji TV's [+Ultra] در TV Nishinippon پخش شد و با 12 قسمت همانند فصل اول در تاریخ 25 مارس 2021 (5 فروردین 1400) به اتمام رسید. فصل دوم همانند فصل اول توسط شرکت Netflix در خارج از ژاپن در جولای 2021 منتشر شد.

هر دو فصل این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - مدرسه ای - درام - روانشناختی و انسان‌انگاری، توسط استودیو Orange ساخته شده بود.

Beastars 2nd Season


این سری تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Paru Itagaki مانگاکا این اثر، در تاریخ 8 سپتامبر 2016 (18 شهریور 1395) در مجله هفتگی Shounen Champion منتشر و سپس پس از چهار سال انتشار در تاریخ 8 اکتبر 2020 (17 مهر 1399) به انتشار خود پایان داد. این مانگا به زبان انگلیسی توسط VIZ Media تحت عنوان VIZ Signature imprint از 16 جولای 2019 تا 17 ژانویه 2023 منتشر شده است.

Akita Shoten بیست و دومین و آخرین جلد از این مانگا را در ژانویه 2021 منتشر کرد.

مانگای Beastars همچنین در سال 2018 برنده جایزه Manga Taisho شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

در دنیای با حیوانات به شکل انسان، گیاهخواران و گوشت خواران در کنار هم وجود دارند. برای نووانان آکادمی چریتون، زندگی مدرسه ای پر از امید، عشق، بی اعتمادی و اضطراب است. رگوشی گرگ کاراکتر اصلی بوده، و عضوی از باشگاه نمایش است. بر خلاف ظاهر ترسناکش، قلب بسیار مهربانی دارد. در بیشتر زندگی اش، عنصری از ترس و نفرت برای باقی حیوانات بوده است، و او کاملا به این نحوه زندگی عادت کرده است. ولی به زودی، او با همکلاسی هایش بیشتر که آن ها نیز مشکلات خودشان را دارند ارتباط برقرار می کند و زندگی اش در مدرسه به آرامی تغییر می کند


دانلود انیمه Beastars Final Season (به محض انتشار)

اخبار
185
3
2 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.