تریلر انیمه Boku no Tsuma wa Kanjou ga Nai منتشر شد

تریلر انیمه Boku no Tsuma wa Kanjou ga Nai منتشر شد

شرکت Wright Film روز سه شنبه از اولین تریلر رسمی منتشر شده برای انیمه تلوزیونی (Boku no Tsuma wa Kanjou ga Nai) My Wife Has No Emotion رونمایی کرد. 

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در ماه جولای 2024 (تیر 1403) در ژاپن در کانال های Tokyo MX، MBS و BS Asahi به نمایش در بیاید.

بازیگرانی که در این انیمه حضور آنها تایید شده، عبارتند از (از چپ به راست):

Toshiyuki Toyonaga در نقش Takuma 

Konomi Inagaki در نقش Mina 


انیمه تلوزیونی Boku no Tsuma wa Kanjou ga Nai در ژانر کمدی , سینن , عاشقانه , علمی تخیلی، توسط استودیو Tezuka Productions درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Fumihiro Yoshimura

فیلمنامه نویس: Mitsutaka Hirota

و...

Boku no Tsuma wa Kanjou ga Nai


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Jiro Sugiura مانگاکا این اثر، در تاریخ 5 آگوست 2019 (14 مرداد 1398) در مجله Comic Flapper منتشر شده است. این مانگا از 21 سپتامبر 2021 توسط Seven Seas Entertainment به زبان انگلیسی با عنوان My Wife Has No Emotion درحال انتشار میباشد.

Kadokawa هفتمین جلد گردآوری شده از این مانگا را در اکتبر 2023 منتشر کرد. همچنین Seven Seas Entertainment جلد پنجم مانگا را در آگوست 2023 منتشر کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Takuma مرد مجردی است که فقط کار میکنه و به خونه برمی‌گرده.او که از انجام کارهای خونه خیلی خسته میشه تصمیم می‌گیره یه ربات برای آشپزی و نظافت بگیره. رباته که اسمش "Mina-chan" هست انقدر خوب کار می‌کنه که Takuma به شوخی می‌گه باید زنش بشه. Mina حرف Takuma رو جدی می‌گیره و کم کم با هم صمیمی‌تر می‌شن و کارای بیشتری رو با هم انجام می‌دن، مثلاً میرن بیرون پیک‌نیک.
Takuma با گذشت زمان عاشق Mina می‌شه، اما یه سوال توی ذهنش هست: "آیا یه انسان و یه ربات می‌تونن یه رابطه‌ی عادلانه و عاشقانه داشته باشن؟"


دانلود انیمه Boku no Tsuma wa Kanjou ga Nai (به محض انتشار)

اخبار
129
1
3 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.