تاریخ پخش انیمه .Kami wa Game ni Ueteiru فاش شد

تاریخ پخش انیمه .Kami wa Game ni Ueteiru فاش شد

شرکت Kadokawa روز یکشنبه در ارتباط با انیمه تلوزیونی (.Kami wa Game ni UeteiruGods' Game We Play، از پوستر جدیدی برای این انیمه رونمایی کرد. همچنین این شرکت در ادامه بصورت رسمی تاریخ پخش دقیق این انیمه تلوزیونی را فاش کرد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 1 آپریل 2024 (13 فروردین 1403) در ژاپن از کانال AT-X ساعت 21:30 به نمایش در بیاید. این انیمه همچنین توسط d Anime در ساعت 22:00 همان روز پخش، منتشر خواهد شد. این انیمه سپس از کانال های Tokyo MX، Sun TV، KBS Kyoto و BS NTV پخش خواهد شد. شرکت Crunchyroll اعلام کرده انیمه را به طور انحصاری پخش میکند.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

.Kami wa Game ni Ueteiru


برخی از بازیگرانی که در این انیمه حضور دارند، عبارتند از:

Hina Tachibana در نقش Pearl Diamond

Kanna Nakamura در نقش Nel Reckless

Ami Koshimizu در نقش Miranda

Nobunaga Shimazaki در نقش Fay

Akari Kitō در نقش Leoleshea

Kent Itō در نقش Darks

Miku Itō در نقش Kerlich

و...

انیمه تلوزیونی .Kami wa Game ni Ueteiru در ژانر فانتزی - بازی استراتژیک - دلهره‌آور و بازی با ریسک بالا، توسط استودیو LIDENFILMS درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Tatsuya Shiraishi

فیلمنامه نویس: NTL 

کارگردانی صدا: Noboru Haraguchi

مدیر ارشد انیمیشن: Ryo Kobayashi

موسیقی: Gin

کارگردان هنری: Ken Naito 

مدیر فیلمبرداری: Keisuke Nozawa 

و...

همچنین اعلام شده آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "NewGame" توسط AliA و آهنگ اندینگ با عنوان "!I'm GAME" توسط Hina Tachibana اجرا میشود.

.Kami wa Game ni Ueteiru


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Kei Sazane با تصویرگری Toiro Tomose در تاریخ 25 ژانویه 2021 (6 بهمن 1399) منتشر شده است. این لایت ناول از 22 نوامبر 2022 به زبان انگلیسی با عنوان Gods' Games We Play توسط Yen Press تحت عنوان Yen On درحال انتشار میباشد.

شرکت Kadokawa اولین جلد از این لایت ناول را در ژانویه 2021 منتشر کرد. 

همچنین جلد هفتم این لایت ناول در 25 جولای ارسال شد.

.Kami wa Game ni Ueteiru


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

خدایان برتر که وقت آزاد زیادی داشتند، بازی‌ی با عنوان «بازی خدایان» را خلق کردند. الهه سابق Leche که از خواب طولانی بیدار شده است با گفتن: "کسی را که در این دوره در این بازی ها بعنوان برترین شناخته شود!" فرد مورد نظر نامزد بشریت به عنوان "بهترین تازه کار در سال های اخیر" دریافت میکند.
«بازی خدایان» که قرار است شروع شود، ممکن است کمی بیش از حد دشوار باشد، زیرا هنوز در طول تاریخ بشر کسی نتوانسته پیروز آن شود، زیرا خدایان دمدمی مزاج، بسیار نامعقول و گاهی کاملاً غیرقابل درک هستند.


دانلود انیمه .Kami wa Game ni Ueteiru (به محض انتشار)

اخبار
375
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.