پوستر جدید فصل سوم انیمه Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu منتشر شد

پوستر جدید فصل سوم انیمه Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu منتشر شد

وبسایت رسمی فرنچایز تلوزیونی "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu" روز سه شنبه از چهارمین پوستر رسمی و جدیدی برای فصل سوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 3rd Season) Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 3 رونمایی کرد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 3rd Season


برخی از بازیگرانی که از فصل های قبل این انیمه، برای ایفای نقش در فصل جدید ملحق شدند، عبارتند از:

Rie Takahashi در نقش Emilia

Yuusuke Kobayashi در نقش Subaru Natsuki

Satomi Arai در نقش Beatrice

Yumi Uchiyama در نقش Pack

Ri Murakawa در نقش Ram

Inor Minase در نقش Rem

و...

همچنان تاریخ پخش این انیمه بصورت رسمی فاش نشده است.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 3rd Season


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu" در 4 آپریل 2016 (16 فروردین 1395) به نمایش درآمد و با 25 قسمت در 19 سپتامبر 2016 (29 شهریور 1395) به پایان رسید. شرکت Crunchyroll این انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن پخش کرد.

سپس دومین فصل این انیمه تلوزیونی در در پارت جداگانه منتشر شد، پارت اول آن با عنوان "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season" در 8 جولای 2020 (18 تیر 1399) در 13 قسمت پخش شد و سپس در 30 سپتامبر 2020 (9 مهر 1399) به پایان رسید.  پارت دوم از فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2" در 6 ژانویه 2021 (17 دی 1399) در 12 قسمت پخش شد. Crunchyroll همانند فصل اول، فصل دوم را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش کرد.

هر دو فصل این انیمه تلوزیونی در ژانر درام - فانتزی - روانشناختی - دلهره‌آور - ایسکای و سفر در زمان، توسط استودیو White Fox منتشر شده است.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Tappei Nagatsuki با تصویرگری Shinichirou Ootsuka در تاریخ 23 ژانویه 2014 (3 بهمن 13952) منتشر شده است. این لایت ناول به زبان انگلیسی با عنوان Re:ZERO -Starting Life in Another World- توسط Yen Press تحت عنوان Yen On imprint از 19 جولای 2016، به زبان لهستانی توسط Waneko از 6 آپریل 2017 و به زبان روسی توسط Istari Comics از مارس 2018 درحال انتشار میباشد.

لایت ناول Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu در ابتدا در آپریل 2012 از طریق وبسایت Shousetsuka ni Narou به صورت آنلاین پخش شد و بعداً به طور رسمی در قالب کتاب توسط Media Factory تحت عنوان MF Bunko J imprint در 25 ژانویه 2014 منتشر شد.

همچنین این لایت ناول این سریال در رتبه بندی بهترین رمان نور در سال 2017 در رتبه دوم ga Sugoi قرار گرفته است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

یک روز subaru natsuki داشت از فروشگاه رفاه بر می گشت خونشون که یک دفعه به جان دیگه ای منتقل شد (آدم دیگه بعد از خرید هم امنیت نداره؟ ) در جهان دیگه بدون این که شخصی که او رو احضار کرده ببینه یا قدرت فوق العاده ای ، شمشیری چیزی … هیچ چی اونجا نبود فقط قاتلی بود که می خواست سوبارو رو بکشه ، سوبارو هم ناامیدانه منتظر مرگ خودش بود که دختری مرموز با موهای نقره ای و یک پری گربه اومدند و او رو نجات دادند (به به ! ولی در واقعیت هیچ وقت نمیان ) ، در راه برگشت به شهر سوبارو می فهمه منفعت توی رفاقت و همکاری با دخترس ( دقیقا ) وقتی دنبال سرنخی که از قاتل به دستشون افتاده می رند معلوم میشه سوبارو هم دارای قدرته اونم چه قدرتی ” بازگشت از مرگ ” ( یعنی باید وایسه نگا کنه بکشنش دوباره زنده بشه بعد دوباره و دوباره و … ) در اوج ناامیدی آیا سوبارو می تونه این دختر مو نقره ای رو از سرنوشت شومی که در اون گرفتار شده نجات بده ؟


دانلود انیمه Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 3rd Season (به محض انتشار)

اخبار
450
6
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.