مانگا "Grand Blue Dreaming" بدلیل بیماری ناگهانی نویسنده در وقفه باقی میماند

مانگا "Grand Blue Dreaming" بدلیل بیماری ناگهانی نویسنده در وقفه باقی میماند

مانگا "Grand Blue Dreaming" بدلیل بیماری ناگهانی نویسنده در وقفه باقی میماند


شماره ماه مارس مجله Kodansha's Good! Afternoon روز سه شنبه فاش کرد که مانگا کمدی "Grand Blue Dreaming" اثر Kenji Inoue و Kimitake Yoshioka به دلیل اینکه یکی از سازندگان از بیماری ناگهانی رنج میبرد، در وقفه باقی خواهد ماند. در این اطلاعیه به جزئیات بیشتر این بیماری اشاره ای نشده است و زمان بازگشت مانگا نیز مشخص نشده است.

مانگا Grand Blue Dreaming از ژانویه تا مارس 2021 بدلیل کمردرد Kenji Inoue از کار زیاد متوقف شده بود. این مانگا همچنین در ماه می 2021 به دلیل بستری شدن یکی از سازندگان در بیمارستان، دوباره به مدت یک ماه در وقفه قرار گرفته بود.


Kimitake Yoshioka (طراح) و Kenji Inoue (داستان نویس) مانگا را در مجله good! Afternoon در 7 آپریل 2014 منتشر کردند. Kodansha USA Publishing در حال انتشار مانگا به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی است. Kodansha نوزدهمین جلد گردآوری شده مانگا را در آگوست 2022 منتشر کرد. 


این مانگا الهام بخش یک انیمه تلویزیونی با عنوان "Grand Blue" بود که در 14 جولای 2018 برای اولین بار پخش شد. Amazon Prime Video انیمه را همزمان با پخش آن در سراسر جهان پخش کرد. این انیمه در 12 قسمت 24 دقیقه ای در ژانر کمدی - سینن و شخصیت بالغ، توسط استودیو Zero-G منتشر شد.

خلاصه انیمه تلوزیونی Grand Blue:

داستان : «کیتاهارا ایوری» پسری است که برای شروع دوره دانشجویی خود به شهر دریایی «ایزو» می رود؛ او که از روبرو شدن با زندگی جدید خود اشتیاق فراوانی دارد به این فکر است که در فروشگاه لوازم غواصی عموی خود که به نام Grand Blue (گرند بلو) شناخته می شود مشغول به کار شود. آنجا او دریایی پر از دلخوشی را می یابد، دخترانی زیبا را به چشم می بیند و همچنین مردانی که عاشق غواصی هستند و وقت خودشان را به نوشیدن انواع نوشیدنی ها می گذرانند ملاقات می کند. حال باید دید که ایوری می تواند زندگی ...

اخبار
555
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.